Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akar menni dolgozni...

Miért nem akar menni dolgozni a barátnőm? Mit csináljak vele hogy felkeljen reggel?

Figyelt kérdés

Van munkahelye szépen jár már 3 éve és most kb 1 hónapja kezdte hogy nem kel fel reggel, aztán vagy bemegy később vagy nem. Ha nem megy kitalálja hogy beteg, orvostól kér papírt.

Én is ébresztem őt és a telefon is de nem kel.


2020. okt. 5. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Szokott idegállapotban lenni?
2020. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem, mert?
2020. okt. 5. 22:33
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Én akkor nem megyek dolgozni ha idegállapotba kerülök.
2020. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Utálja a munkahelyét?
2020. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi történt, ami ezt válthatta ki? Rosszul alszik? Nem lehet hogy alvászavar vagy későig van fent?
2020. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Lehet nem érzi jól magát már a munkahelyén. Kérdezz rá miért nem szeret be járni, mond neki, hogy ha nem tetszik neki a hely ahol dolgoznia kell, akkor ketten kerestek neki egy másikat. (De ez esetben tényleg segíts neki.)
2020. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sokáig van fent de mindig sokáig volt fent.

Én úgy tudom szereti a munkahelyet, nekem mindig mesélte milyen napja volt jól érezte ott magát

2020. okt. 5. 22:46
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
Önts rá egy lavor hideg vizet..
2020. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem kérdezel rá?
2020. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Travis83 ***** válasza:
80%

Orvos. Ez inkább hangzik tünetnek, mint kedélyingadozásnak. Főleg, ha más dolgokhoz is így kezdett hozzáállni, nem csak a munkához. Fontos: naponta mérd a lázát! Ha mindennap 37 fölött van, akkor mindenképp doki. Reméljük tévedek és nincs láz meg a többi.


Másik dolog, ez akár egy kezdődő depresszió is lehet. Esetleg történt valami az elmúlt időszakban, ami akár megviselhette? Ha nem tudsz ilyesmiről, mindenképp kérdezz rá, mert lehet csak nem akarja elmondani.


Sok sikert!

2020. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!