Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több, mint két éve nem dolgozo...

Több, mint két éve nem dolgozom, szerintetek mit mondjak majd egy esetleges állásinterjún?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy 2018-ban leérettségiztem, 2019-ig pedig OKJ-s tanfolyamra jártam, amit végül sajnos nem tudtam elvégezni. Azóta viszont itthon vagyok. Vártam pár hónapot utána, amíg érvényes volt a diákom és volt TB-m, ez volt néhány hónap, fél év talán. Ezt követően viszont sajnos eléggé megrekedtem itthon, nem volt merszem munkát keresni, féltem az újtól stb. Kora tavasszal feküdtem rá az álláskeresésre, de még nem vettek fel sehova. Próbáltam azért nem 3 műszakos gyári melókat keresni. Szerintetek hogy kéne előadnom ezt egy állásinterjún, hogy ne tűnjek egy lusta disznónak, mert tudom hogy sajnos részben az vagyok, de ezen igyekszem most változtatni. Esetleg mondjam azt, hogy voltak alkalmi munkáim, vagy mi? Persze nyilván nekem annyiból tényleg magyarázható a szitu, hogy kevés helyre keresnek pályakezdőket, meg eleve falun lakok, sok lehetőség nincs azért, a közeli városok sem nagy durranások.

2021. aug. 2. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

Nagyjából az igazat. A hazugság nagyon gyorsan kiderül.


RENGETEG helyre keresnek pályakezdőket, úgy hívják őket, hogy gyár. Lehet, hogy a közeli várok nem nagy durranások, de egy érettségivel szerintem nem nagyon van lehetőséged arra, hogy válogass.

2021. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Mondd azt, hogy börtönben voltál :)
2021. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon egyszerű, ha falun laksz. Vezetted a gazdaságot, kert stb. Amúgy a korona miatt igen sokan voltak otthon. 21-2 éves lehetsz csak. Senkit nem érdekel olyankor még, hogy volt 1-2 éved. Tanultál. Ennyi.
2021. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
Nem olyan lényeges, a lényeg az lesz, hogy a próbaidőn hogy teljesítesz.
2021. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Mond azt, hogy kezet mostál.
2021. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nyelvet tanultál, suliztál
2021. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
mond azt, hogy külföldön voltál, és ott dolgoztál
2021. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
a 6-oshoz kiegészítésül, ha esetleg nagyon forszíroznák, lehet családi okot is mondani. Nagyszülő gondozása, vagy hasonló....
2021. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
#8, legyen inkább a nagynéni, nagynéniből többed is lehet, nagymamából csak kettő, tehát amikor a negyedik nagyi gondozása címszó alatt lép le valaki, az gyanús XD
2021. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt

Érettségi és szakma után,jött a covid és nem tudtál a neked megfelelő munkát keresni

Így addig otthon voltál.

Mellette tanultam

Én is ezt mondtam simán elfogadták

Igazából igaz is

2021. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!