Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez most jó vagy rossz jel egy...

Ez most jó vagy rossz jel egy állásinterjúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra, több fordulós volt. A HR forduló könnyedén ment. Utána jött egy szakmai írásbeli része, ebben volt néhány hibám, de jól sikerült. Utána jött a szakmai szóbeli kör. Itt meg kellett adni a bérigényt. A munkáltató viszont jelezte, hogy 20 ezer forinttal kevesebbet tudna adni, mint amit kértem. Kérdezte, hogy az megfelelő-e. Mondtam, hogy igen. Megemlítette, hogy négyen jutottunk el az utolsó körbe és közülünk választják ki, hogy ki nyeri el az állást. Eredményhirdetés ma lett volna, de végül elmaradt. Viszont írtak egy e-mailt, hogy szeretnék újratárgyalni velem a feltételeket és legyek szíves pénteken felkeresni őket személyesen egy megadott időpontban. Ez jót vagy rosszat jelenthet? Valakinek van hasonló tapasztalata? Egyik barátom szerint meghallgatták a másik három jelentkezőt is, de ők nem feleltek meg. A munkáltató meg úgy van vele, hogy inkább nekem megadja azt a 20 ezret, amennyivel többet kértem. Csak ne menjek el dolgozni másik céghez.
2021. júl. 13. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevesebb fizuert akarnak rabeszelni...
2021. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam.
2021. júl. 13. 17:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj be, aztán kiderül.

Én biztos vagyok benne, hogy kevesebb fizuert akarnak...

2021. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarnak, ugyse hivtak volna be teged.
2021. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Meghallgatják a 4 továbbjutottat, majd téged is. Ha te vagy a favorit akkor majd előadnak egy szar dumát hogy kevesebb fizuért vállald el.
2021. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen behívják mind a négyötöket a ti tudtotok nélkül beajánlják mindenkinek a kevesebb fizut és az egyik el fogja fogadni

(Valószínűleg mind jól teljesítettek de nincs ennyi hely)

2021. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Több munkát (plusz munkakör, ügyelet tartása és hasonlók) valamint kevesebb fizetés vagy csak részben bejelentett fizetés lesz a beszélgetés tárgya.
2021. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Újratárgyalni” szerintem azt jelenti, hogy a bér még lejjebb fog csúszni.


Ha lehet, ne vállald el minden áron.


Mindenesetre majd ird ide mi kerekedett ki belőle.

2021. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok én is, hogy mi lesz ebből. Van ismerős, aki ott dolgozik. Kérdeztem a bérekről. Amit elmondott, az teljesen megegyezik azzal, amit nekem is mondtak az állásinterjún. Ezt az újratárgyalást én sem értem igazán.
2021. júl. 13. 18:54
 10/17 anonim ***** válasza:
En is sajnos fogadni mernek, hogy meg kevesebbert tetszeni fogsz nekik.
2021. júl. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!