Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyek azok a munkák/munkatevé...

Melyek azok a munkák/munkatevékenységek,ahol a legkevesebb,legminimálisabb erőbefektetés van?

Figyelt kérdés
Magyarul ahol semmit nem kell szinte csinálni.Hangsúlyozom,nem az a kérdés,hogy hol lehet a legkevesebb erőbefektetéssel sok pénzt keresni,hanem az hogy mik azok a munkák,ahol legnagyobb a semmittevés és még fizetnek is érte(meg ha keveset is).

2021. aug. 2. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeliőr valami olyan helyen, ahol senki nem jár.
2021. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag érted?
2021. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Portás, recepciós talán.
2021. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy ismerősöm ismerőse, a MÁVnàl dolgozott, de meg nem tudom már mondani milyen munkakör szerepelt a papírján.


A lényeg, hogy 8 órát dolgozott úgy, hogy reggel felszállt egy vonatra (mint utazó), elvonatozott 2 órát, addig végig aludta az utat.

Leszállt xy vasútállomáson valami 10-30 perces munkát (betanulható, könnyű meló) megcsinált, utána ebédszünet. Ha volt még munka azt megcsinálta, ha nem, akkor sétált valamerre, beült valahova. Délután visszautazott, és már le is telt a 8 óra. Igen a munkaidőben az utazás is bele volt számolva.


Én egyszer dolgoztam egy wellnessfürdőn mint sportmasszőr.

Főleg nyáron volt nagyon gyakori, hogy bementem 12 órát dolgozni, és igazából egész nla csak fel órát melóztam, a többit végigaludtam a vízágyon, beültem szaunázni, vagy csobbantam egyet vmelyik félreeső medencében.


(Aztán persze volt olyan nap bőven, mikor a 12 orat vegignyomtuk és pisálni sem volt idő kimenni, de a kérdésre válaszolva, ez is olyan munka volt, ahol gyakran minimális erőbefektetés volt egész nap.

A rekordom egy olyan 8 órás műszak volt, ahol csak 15 percet dolgoztam. A nap többi részében egyszerűen nem volt munka, így olvastam, napoztam, fürödtem :D

2021. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Könyvesboltban dolgozni
2021. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Kormányhivatalok, minisztériumok. Ezeken a helyeken tényleg egésznapos seggmeresztés van. Ebédelés, kávézgatás, magántelefonálgatás, körömfestés.
2021. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

#6: na ez a tipikus UL, sztereotípia...


Ülnél be pár hétre egy ilyen hivatalba, megtudnád, hol lakik a magyarok istene...

A percenkénti számonkérés, b.ctatás, főnöknek minden standapityere azonnal kell, és kapd össze magad egyszerre hétfelé.....

2021. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
life coach
2021. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeli őr, portás, teremőr, jegyszedő kisebb forgalmú helyen.
2021. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
6-osat meg tudom erősíteni. És még ha akarnék se tudnék hatékonyabb lenni, mert már az alap informatikai rendszerrel meg van kötve a kezem, aztán a másik fele, hogy a munkám nagyrésze a többiektől függ, ők meg 💩-nak bele mindenbe. Közszféra javasolt neked. Jó, ha van mobilneted, mert belső hálón sok dolgot nem szeretnek (pl YT, FB). Most pl egész 13-15 óráig olimpiát nézek, utána dolgozgatok valami, amit tudok... de az is max félmunka, mert közben ráérek mindent csinálni.
2021. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!