Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyek azok a munkák/munkatevé...

Melyek azok a munkák/munkatevékenységek,ahol a legkevesebb,legminimálisabb erőbefektetés van?

Figyelt kérdés
Magyarul ahol semmit nem kell szinte csinálni.Hangsúlyozom,nem az a kérdés,hogy hol lehet a legkevesebb erőbefektetéssel sok pénzt keresni,hanem az hogy mik azok a munkák,ahol legnagyobb a semmittevés és még fizetnek is érte(meg ha keveset is).

2021. aug. 2. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért írja mindenki azt, hogy őr? Én bizottsági őr vagyok, 24 órázok egy gyárban, mi papírozunk, mi rögzítjük a táppénzt, mi beszélünk a kaminosokkal, mi dokumentàljuk a hozott/vitt àrut, személyt léptetünk be, ellenőrzünk(kamiont, és dolgozókat is), kamiont fotózunk, aztán éjszaka járőrözni kell folyamatosan, ha nincs termelés akkor egész nap.

Abszolút nem olyan a munka, hogy befekszünk dögleni, és kész. Volt nyilván keményebb munkám, de azért nem mondható el az, hogy az egész nap fekvésből/alvàsból áll. Nyugodtan ki lehet próbálni bárkinek a 24 óràzàst, van felvétel nálunk!

2021. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Biztonsági őr*

Teher- és személy porta is van egyébként, mindkettőt nekünk kell kezelni. De rohangàljunk ki kaput nyitogatni, hozzánk fut be minden hívás, mi fogadjuk a vállakozókat, szerelőket, aztán mi hozunk meg olyan döntéseket, hogy xy raktárba melyik kamion mikor menjen, stb. Sokszor 24 óra munka után vissza kell menni másnap 12 óràzni. Van ismerősöm, rendezvénybiztosítàst szokott végezni, ő meg kb egész nap pakol, öt perce nincs megállni.

2021. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Az a gond, hogy a legtöbb válaszoló úgy kommentel, hogy nem olyan munkát ír ide, amiben ő maga is dolgozott, vagy van benne tapasztalata, hanem bement X és Y helyre, látta hogy pont akkor nem volt forgalom, így ideböfögi, hogy ebben meg abban a munkakörben nem kell semmit csinálni.
2021. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem munkahelyfüggő. Tényleg vannak olyan munkahelyek, ahol a portás/biztonsági őr sok extra feladatot kap, vagy éppen forgalmas a hely. Máshol meg tök nyugi van. Én pl. dolgoztam titkárnőként két cégnél régebben. (Most már más a foglalkozásom.) Az egyik maga volt az unalom, a másiknál meg volt, hogy egész nap enni nem tudtam, wc-re is csak egyszer tudtam kimenni. Meg boltban is dolgoztam, ott is forgalomfüggő, volt olyan hely, ahol egész délelőtt olvastam pl. Sőt, olyan is volt, hogy az egyik nap alig volt forgalom, a másik nap meg sokan jöttek. Ez kiszámíthatatlan. Érdemes körülnézni a helyen. De nyilván ezek azok a foglalkozások, amiket itt többen írtak, pl. éjjeli őr, portás, stb., hogy esélyes, hogy kifogsz egy nyugisabb helyet.
2021. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kis forgalmú turisztikai helyen pénztáros. Vannak napok amikor alig jön valaki. Persze kell ott lenni egy embernek mert egy évbe egyszer beeshet egy csoport. Meg ha 2 látogató jön azokat is ki kell szolgálni.
dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15, pont múlt héten beszélgettem egy vidéki, eldugott tourinform irodában dolgozó barátommal. :D igen, mondta, hogy sokszor üres az iroda, de náluk amikor épp nem volt senki, vagy üres járat volt a szezonban, akkor projekteken dolgoztatták, és soha nem hagyták unatkozni. Mesélte, hogy volt, hogy 3 ember munkáját csinálta az irodában, ki se látszott a határidős munkából, és akkor még egy külföldi csoport is beesett neki egész napra.

Nem egyszerű ez sem, ráadásul pánikbeteg lett, és szakorvos beszélte rá 1 évnyi szorongásos stressz után, hogy váltson munkát.

Szóval ezek után nem merném nyugis munkahelynek ajánlani. Még egyszer megemlítem: vidéki kisváros, eldugott zugban lévő inform...

dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!