Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldről hazatért érettségiv...

Külföldről hazatért érettségivel rendelkező férfi milyen munkát kaphat itthon?

Figyelt kérdés

- 45 éves vagyok

- érettségivel rendelkezem

- angolul jól beszélek

- 20 évig külföldön futárkodtam, mellette számítógépeket, telefonokat szereltem.

Mire érdemes jelentkezni itthon?


2021. aug. 5. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A futárkodás a legevidensebb, hiszen 20 év tapasztalatod van benne, és egyébként elvileg hiány is van futárokból, legalábbis nekem folyamatosan tolják a reklám algoritmusok az ilyen jellegű állásajánlatokat.
2021. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen , az tűnik nekem is a legjobbnak és ki is próbálnám
2021. aug. 5. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Számítógépekkel is érdemes lehet foglalkozni. Másodállásban inkább, kis kiegészítésnek. Hardverapro kereskedés pl. Csak az adóhatóság figyelmét ne keltsd fel! Ugye most elég magasan vannak az árak használtpiacon is.

Telefonszerelés eléggé megváltozott az elmúlt években... de nézz videókat T&T informatika YT csatornán. Ott kb látni fogod, hogy miről szól ma a számítógép és telefonszerelés alapszinten.

2021. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ügyélszolgálat, futárkodás gyári meló.
2021. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. aug. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!