Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy frissen érettségizett...

Egy frissen érettségizett lány milyen munkát kaphat Pesten?

Figyelt kérdés

Mit ajànlotok? Van olyan ami nem pl àrufeltöltő a Tescoban,amit egyetem vagy valamilyen suli mellett lehet végezni?

Van olyan hogy tanítok valamit?


2015. máj. 26. 18:05
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
Korrepetálni szerintem mindig tudsz, ha valami iskola környékén, Sp.r-ban kiplakátolod, illetve hostessmunkák szoktak lenni, érdemes lehet belépni egy diákszövetkezetbe.
2015. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha iskola mellett akarsz dolgozni akkor szerintem regisztrálj be iskolaszövetkezetbe.

Vagy kereshetsz hostess cégeket ott is jól lehet keresni. (kajákat és más termékeket promózol)

Amúgy mi a baj az árufeltöltővel? Pl Lidl-be nagyon is sokat kereshetsz. Úgy hogy 4 órát kell dolgozni egy nap (vagy talán 6 már nem is emlékszem)

Egész biztos vagyok hogy kávézokba kisebb éttermekbe illetve inkább pizzériákba is vesznek fel sima érettségivel.

2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak annyi a bajom vele hogy uncsi :)

A hostesek miket csinàlnak pontosan? Meg azok nem a tipikus nagy mell-vékony derék kombós csajok?

2015. máj. 26. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A nagy mell vékony derék csajokat küldik a jól fizető melókra (pl. flancos banketten fogadni a vendégeket, 4 óra 20 rongy).


Az átlagosokat meg pl. az Auchanba mirelit pizzát meg túró rudit kóstoltatni. De még az is sokkal jobb, mint éjjel árut pakolni.


Korrepetálni is könnyedén tudsz, ha jó vagy egy tantárgyból - de főleg a reál tárgyak játszanak.


Esetleg pultozni lehet még esténként, beugrósnak p-sz napokon, ha meg lehet tartani a jattot akkor az is jó pénz.

2015. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aham értem. Csak valami olyan meló kellene, ami nem vesz el sok időt naponta. Mert a baràtomhoz költözök majd és hàt ott is vezetni kell majd a hàztartàst meg tanulnj is kellene majd, meg azért jusson idö kettőnkre is. Azt viszont nem szeretném hogy csak az ő keresetéből éljünk meg. Ezért kellene csak valami csipp csupp munka.
2015. máj. 26. 19:06
 6/6 anonim válasza:
HA VÁLOGAtSZ NEM!!! lesz munkád te szerencsétlen!!! Jelentkezz be egy diákszövetkezetbe. Nem is értem mire fel ilyen nagy a pofád az érettségiddel...ááá kész
2015. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!