Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy konyhai...

Mennyit keres egy konyhai kisegítő vagy takarító? Hogyan kell önéletrajzot jól megírni ?

Figyelt kérdés

Évek múltán úgy döntöttem ideje lenne újra munkába állni. Nem kérdés most hogy eddig mit csináltam.

Egy elég kicsi városban lakom.

Mégsem ismerek senkit.Ezért nem tudom mennyi most átlagosan a havi kereset? Mivel sajnos 8 álltalánosom van meg így keresnék egy olyan munkát amit legalább egy kicsit is szívesen végeznék.

Szociális gondozó és ápolónak tanultam. Nem tettem le saját hibám miatt illetve egy tanár miatt. Mindig szerettem volna pedig vagy idősek otthonába vagy kórházban dolgozni. Nagyon sokat szenvedtem ez miatt. Most láttam hogy keresnek vagy takarítónőt vagy konyhai kisegítőt.

Viszont nem tudom mennyit lehet vele keresni hogy maradjak inkább annál ami most van vagy megéri e egyáltalán bele fogni valamibe. Illetve nem sok munkám volt. Nagyon sok mindent nem tudok az önéletrajzba írni. Ilyenkor mi a tehendő? Mikor jó egy önéletrajz.



Nem kérek rossz indulatú válaszokat. Szeretném ha mindenki a kérdésemre válaszolna ha lehet és nem kezdene el senki turkálni abban hogy én eddig hogyan éltem.Segítségre van szükségem mert sajnos nincs senkik aki segítene nem pedig kioktatásta. Köszönöm



2021. aug. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 150. Nem ezekből fogsz meggazdagodni. Önéletrajzra meg vannak sablonok neten, arról érdemes puskázni.
2021. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak de én nem tudok szinte semmit bele írni
2021. aug. 5. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem írsz bele kb semmit. Beleírod, hogy hol tanultál, meg beleírod ha esetleg valaha dolgoztál valahol és annyi. Ezekre a pozíciókra azért nem várnak túl nagy önéletrajzot.
2021. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm

Remélem sikerül valami

2021. aug. 5. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

A konyhai kisegítőt nem tudom, én mellékállásban járok heti 3x takarítani. Nekem (német cég magyar leányvállalata) 1600 forintos az órabérem ott.


De ha elmész egy takarítócéghez, akkor ott 800-900 forintos órabért adnak (jó esetben) és bejelenteni sem szeretnek, szóval az eléggé lehúzás.


Én a helyedben -ha már mindenáron ezt akarod csinálni-, akkor magánházaknál vállalnék takarítást, mert ott simán elkérhetsz 1000 forint feletti órabért is. Ehhez viszont az kell, hogy megbízható legyél, sok helyen kérnek erkölcsit is, de mégis jobban keresel mint egy takarítócégnél.


Hátránya, hogy ha van heti 5 házad (ha nem fogsz ki olyat, ahova minden nap menned kell), akkor utaznod kell.


Az önéletrajzodat pedig nyugodtan kiszínezheted (persze csak annyira, hogy hihető legyen).

Beleírod a tapasztalataidat, az iskoláidat (akkor is, ha nem végezted el).


Ha pedig ápolónak jelentkeznél, akkor is beadhatod, nagy hiány van. Maximum aláírsz egy tanulmányi szerződést és a munka mellett leteszed a vizsgát.

2021. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
"Az önéletrajzodat pedig nyugodtan kiszínezheted" Miért kell ilyen tanácsot adni, nem szép dolog.
2021. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!