Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanátok munkahelyet ilyen...

Váltanátok munkahelyet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Mellette szól:

Jó helyen van

A főnökök szerettek régen, sokmindent megtehetek (kiugorhatok bárhova napközben pl)

A fizetés átlagos, nem rossz

A munkát magát tudom csinálni, értem, szeretem is aránylag


Ami ellene szól:

Egyedül vagyok szinte egész nap egy irodában, nagyon hiányoznak munkatársak

A főnökök ugyan régen szerettek, de most nem írom le mert hosszú lenne, mint embert már nem annyira kedvelnek, és én sem őket, de nagy gond nincs, a munkámmal nincs baj

A fizetés átlagos, de a legalapabb minimálbérre vagyok csak bejelentve

A munka így egyedül iszonyatosan unalmas

Akikkel jóban voltam és felvidíotottak napközben (más részen vannak de néha találkoztunk) már egyikük se dolgozik itt


Nekem a legfontosabb ezek közül, hogy jó legyen a hangulat, hisz itt töltöm az életem nagy részét. Eddig sosem dolgoztam egyedül, nagyon megvisel ez. De nehéz döntést hozni, mert vannak érvek mellette is. Kíváncsi vagyok mások véleményére, ti mit tennétek?


2021. aug. 5. 12:31
 1/8 anonim válasza:
Ha máshol könnyen találsz munkát és tényeleg nem érzed ott jól magad,monddj fel.
2021. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én cserélnék veled, hol dolgozol? Minden vágyam hogy egyedül dolgozhassak, de nekem szociális fóbiám van.
2021. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hellyel közzel ilyen munkám van, de nekem megfelel, mert idegesítenek az emberek. Csak feltartanak, meg terhelnek a marhaságaikkal, igy szuper, hogy egyedül vagyok az irodában. Ha esetleg mégis társaságra vágyom, akkor kimegyek dumálni.
2021. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Sehol sem érdemes maradni, ahol az ember rosszul érzi magát! Keress mást, aztán ha már van, akkor ezt hagyd ott
2021. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

„Egyedül vagyok szinte egész nap egy irodában”


Ezt keresem! Szeretnék menni a helyedre!! Kérlek, írj róla, hogy ez milyen munka. Esetleg ha a hirdetés megvan hozzá, azt kiindulásnak küldd el, illetve pár mondatot még csatolj hozzá, amiket itt ne fejtetél ki.


Köszönöm!

2021. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, itt csak ilyen antiszoc emberek vannak?
2021. aug. 5. 18:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Normális emberek véleménye jobban érdekelt volna, mint a mizantrópoké. Na mindegy.
2021. aug. 5. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Mizantrópnak lenni normális.
2021. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!