Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok munkahelyet ebben...

Váltanátok munkahelyet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most végeztem az egyetemen, az eddigi munkahelyemen számítanak rám a továbbiakban is. Viszont a fizetésem nagyon alacsony (Nettó 75 ezer Ft/hó), illetve napi 2-3 órát kell ingáznom a munkahelyem és a lakóhelyem között. Nagyon úgy néz ki, hogy egy nagy multinacionális cégnél lenne lehetőségem elhelyezkedni lényegesen magasabb fizetésért, illetve a munka abban a városban van, ahol élek, nem kellene ingáznom.


A kérdésem az, hogy Ti váltanátok-e? A jelenlegi helyemen nagyon számítanának rám, bíznak bennem, meglátták bennem a lehetőséget még diploma előtt is, de sajnos nem tudok előrébb lépni, és sokszor demotivált vagyok, mert nagyon rosszul keresek.


A válaszotokat előre is köszönöm!



2014. jún. 22. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. Naná, hogy váltanék! Persze, hogy számítanak rád nagyon a jelenlegi helyeden, mert nehezen találnak olyan balekot, aki ilyen feltételekkel elvállalja a munkát!
2014. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mérnök vagy?
2014. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a munkakör? Egyébként ha nem adnak fizetésemelést amikor felvesznek főállásba, nyugodtan hagyd ott őket. Én a gyakornoki bérem másfélszeresét kaptam az első évben, miután állandósítottak.
2014. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha számítanak rád, és kellesz nekik, akik megduplázzák a fizudat. Ha nem tetszik nekik ez, akkor irány a multi (gondolom 180-250k között lenne a fizetés, plusz nem kell ingázni).
2014. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Multinál annál jóval többet.

Egyébként projektmenedzserként dolgozom.

2014. jún. 24. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez miért kérdés? Szeretsz szenvedni kevés pénzért?

Miért kellene figyelembe venned, hogy nekik mekkora szükségük van rád? Ha ennyire meglátták benned a lehetőséget diploma előtt is, akkor eleve nagy pofátlanság ez a fizetés. Most meg, hogy van más lehetőség, gondolkodás nélkül les**rnám őket, ha ők nem fizetik meg.

Komolyan nem értem, min gondolkozol.

2014. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!