Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok egy jól fizető...

Elvállalnátok egy jól fizető munkahelyet, ha az odaút csak kocsival tehető meg, és az út nagyon rossz minőségű?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemnél 90.000 forinttal többet kapnék a másik helyen, de az út nagyon rossz, nagyon kátús, nagyon keskeny, és nagyon kanyargós erdei út, 30km-eren keresztül.


Mivel ismerem a környéket tudom, hogy nem nagyon szokták az utat sózni, és tisztítani adott esetben, mert két sima személyautó is csak akkor fér el rajta, ha mind a kettő félrehúzódik.


Bízok a vezetési képességeimben, viszont egy ilyen úton, már csak a kátyúk miatt se szívesen utaznék naponta.


2021. aug. 5. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát passz. Engem nem maga a vezetés zavarna, hanem az, hogy a kocsira többet kell majd költeni, és így nem biztos, hogy megérné.
2021. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annyival többért nem.
2021. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám. Már régóta szerettem volna magamnak egy baja jellegű autót, így meg is lenne a fő indok egynek az építésére. Ha jól meg van csinálva és van kellő rugóút, akkor 20 centi mély gödrökön is át lehet menni 90-el, és semmi baja nem lesz.
2021. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a kilencvenezer fele elmenne üzemanyagra, kopó alkatrészekre. ráadásul időben is többet lennél távol az otthonodtól, így már annyira nem érné meg. százkilenvenezer különbségért már megérné zötykölödni.
2021. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eddig is ilyen távolságra ingáztál saját autóval?
2021. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig egy fele ekkora távolságra, viszont az egy 2 sávos fejujított útszakasz.
2021. aug. 5. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert nincs autó.
2021. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Autóm*
2021. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor ha eddig 30,most 60at mész oda vissza naponta,az 21-22 napnál nagyjából egy tank benzin átlag autóval.

Plusz szerintem a kopó alkatrészek megint kb annyi havonta, csak lehet ritkábban kell kiadni rá és többet,mint egy tank üzemanyag, plusz még az idő,ami ha nagyon rossz az út akkor napi 30-60 perc az odavissza úton.

Ez egy hónapra plusz 10-20 óra,az meg már testvérek között is közel 2x8 órás munkanap.

Mellé még a több vezetés nagyobb kockázat egy baleset,vadkár stb...

Szóval ha a mostani munkahelyen nem olyan rossz,hogy mindenképpen váltani akarsz,akkor nem biztos hogy nagyon sokat fog jelenteni a plusz 90ezer.

2021. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Kiegészíteném az első mondhatom,hogy az plusz még egy tank benzin,mert eddig is nagyjából annyi ment el,de ez így már 2 tankolás nagyjából havonta.

2021. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!