Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozott már valaki óceánjáró...

Dolgozott már valaki óceánjáró hajón? Esetleg fúrótornyon vagy rákászhajón?

Figyelt kérdés

Lehetőségem lenne ilyen munkát kipróbálni,pár hónapról lenne csak szó.

A rákász melótól és a fúró toronytól is óva intenek,mert ott van hogy egész nap dolgozni kell minden nap.Viszont az a legjobb kereseti lehetőség.Plusz a szállás sem 5 csillagos. Nem feltétlenül a pénz érdekel,hanem az utazás,a kaland is a pénz mellett.

Úgy hallottam az óceánjárón egy felszolgálónak is 12 órákat kell dolgozni,de jó bér van.

Milyen a szállás ilyen helyeken? És milyen a bánásmód? Valakinek van esetleg tapasztalata?



2021. aug. 6. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem a pénz érdekel, hanem az utazás, akkor én nem biztos, hogy ezt a módot választanám..


12-14 órákra simán számthatsz igen. Dolgozni kell, fizikailag bírni. Mire végzel meg csak aludni lesz kedved. Városnézésre sem lesz gyakran időd ahogy hallottam.. Nekem egy ismerősöm volt kint régen, aztán x országnál úgy legyengült, hogy kórházba került, kimerült.


Ha bírod a fizikai megterhelést és a munkát min 12 órában, akkor nem lesz gond. De olvasgass utána meg nézz youtube-on beszámolókat, tele van a net velük...

2021. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!