Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Folyami, illetve oceanjaro...

Folyami, illetve oceanjaro hajokon tenyleg honapokat dolgoznak egyetlenegy darab szabadnap nelkul?

Figyelt kérdés
Ugyertem fel even keresztul, soha de soha nincs szabadnap egyaltalan? Ez komolyan igy mukodik?

2016. febr. 27. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, senki nem bírná, és törvénytelen is lenne. Én úgy tudom, heti hat napot dolgoznak.
2016. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, igazad van, itt is úgy írják, hogy nincs szabadnap:


[link]

2016. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ilyen hajón dolgozik. A hajójukon legénység dolgozik. Egy legénység azt hiszem 5 vagy 6 hetet vannak a tengeren, ilyenkor valahogy váltással dolgoznak, valaki nappal, valaki éjszaka, valahány óránként cserélnek, amíg a legénység fele dolgozik, addig a többi pihenhet. Ha letelik az 5 hét, utána 5 hét szabadság, olyankor a másik legénység dolgozik.
2016. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elírtam, "a hajójukon 2 legénység dolgozik" akart lenni.
2016. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hajón dolgozom, folyamon.

Itt 7/7 munkanap van, és havi 6nap fizetett szabi van, amit 2-3 havonta kiadnak egyben. Tehát 2 havonta kapok 2 hét szabit, amit kifizetnek nekem.

Tesom óceánjárón kezdett, és ott 8 hónapig tényleg nem volt EGYETLEN szabadnapja sem, és napi 12-13 órát is dolgozott.

Én folyón napi 12 órát dolgozok :)

2016. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Iby válasza:
Tényleg volt ilyen szerződés, a hajós munka erről szól
2022. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!