Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, ha kettő nőnél...

Miért van az, ha kettő nőnél több dolgozik egy helyen, akkor elkezdik nyírni egymást ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mert álszentek, és féltékenyek egymásra.

És most le leszek pontozva, mert itt sok a nő.

2021. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1# jól látod egyes.
2021. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor én olyan nők között dolgozom akiknek f*szuk van.
2021. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Gyűlölök nőkkel dolgozni, pedig heteró nő vagyok. Jelenlegi helyemen csak férfiak vannak, még női öltöző sincs, sokkal jobb. Nyilván nincs közöm egyikhez sem, de megszűnt az állandó áskálódás, stb. Idejöttem, befogadtak, néha megkérdezik, hogy miért minden szakmám "férfias", de jókat dumálunk, bohóckodunk, és halad a munka. Van talán egy kollégám, akivel nem nagyon értek szót, mert nagyon kocka, de ennyi.
2021. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Ez milyen jellegű munkahely?

Én is nő vagyok és ilyen helyről álmodozom... De eddig mindenhol női fölény volt, és persze a hisztis, alattomos típusból.

2021. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagyonvédelem, gyárat őrzünk 24 órában, járőrözés, csomag-ruhàzat átvizsgálás, szondàztatàs, kamionos dokumentációk, hívások intézése, stb. Rengeteg meló van, vannak sűrű napok is, de szeretem. Ezek mellett azért van idő pihenni is(főleg, hogy jár pár óra pihenő törvény szerint is). Fizetés is elég jó. Azért vettek fel, mert küzdősportolok, meg mert beszélek angolul, ezek előnyök egy ilyen állásnàl. Olyat fel sem vesznek, aki 40 kg, alacsony, meg nem ért semmihez, és ilyen jellegű szakmája sincs, ez a vagyonvédelem terén mondhatni elit cég. Rengeteg dolog jár ingyen, meg jár rengeteg kedvezmény is nekünk. Mellékàllàsom építőipari, ott is csak férfiak vannak. Imádom.
2021. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez amúgy munkahelytől is függ, de az tény, hogy mindenhol van minimum egy nő, aki fúr. Én szeretem, amikor egy műszakban "kolbászfesztivál" van, vagyis rajtam kívül csak pasik vannak.
2021. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!