Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégám a dühkitöréseit...

A kollégám a dühkitöréseit úgy vezeti le, hogy izomból elkezdi rugdosni a kanapét az irodában. Tanácstalan vagyok, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először viccesnek találtam, de most már eléggé aggaszt a dolog. Egész nap egy szobában ülök vele és sokszor megijeszt a viselkedésével. Hogyan segítsek neki?

2019. jan. 29. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Én felvenném telefon kamerájával. Aztán este ezen röhögne az egész család.
2019. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát egy élettelen tárgyon még mindig jobb levezetni a haragot, mintha bemenne egy boltba és az eladólánnyal állna le veszekedni hogy miért nem akciós a kedvenc tejföle.. javasolj neki stresszlabdát, vagy egy kis gyógyszert, ha másképp nem megy és kezd közveszélyes kategóriába esni.
2019. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Mondd meg neki, ha nem fejezi be, szólsz a főnöknek. Mert te nem fogsz miatta kártérítést fizetni, ha a főnök úgy dönt, hogy tömeges levonást csinál.
2019. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Semmit nem csinálj. Ugyan mit csinálnál?

Vagy mitől érzel késztetést arra, hogy csinálj valamit?


Labilis személyiség, ha segítségre lesz szüksége, majd keres megfelelő szakembert. Hacsak nem vagy pszichológus, és nem kért tőled segítséget, az egyetlen értelmes dolog amit tehetsz:

hogy végzed a dolgod! Nem azért vettek fel a céghez, hogy terapeutát játssz. Majd ha a főnöknek nem tetszik, tesz ellene.

2019. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nagyon aggódok miatta, meg persze ilyen légkörben ülni egész nap elég stresszes. Nem is beszélve arról, hogy néhányszor együtt megyünk hazafelé, ekkor kicsit félek kettesben lenni vele. Múltkor a céges autót is összetörte, annyira ideges volt..
2019. jan. 29. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szólnék a főnöknek. Főleg ahogy más is mondta hogy emiatt kártérítés címen ne vonjanak le az én béremből is. Csúnya ilyet mondani de egy munkahelyen mindenki a "saját seggét védi".
2019. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Igen, mert sajna létezik az a típusú (általam legjobban utált) főnök, aki csak többesszámban tud gondolkodni csapat- és brigádmunkákat illetően. Ha valaki közülük elront valamit, vagy bármiféle kárt okoz, akkor ő úgy kalkulálja el, hogy mindannyian felelősek érte. Ha a fenti esetben szereplő munkahely főnöke ez a típus, akkor dönthet úgy, hogy ő nem fogja találgatni meg kutatni, hogy ki amortizálta le a kanapét, egyszerűen elosztva levonja az árat mindenkitől, aki azon a részen dolgozik.
2019. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!