Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire általános az, hogy...

Mennyire általános az, hogy ha egy dolgozótól meg akarnak szabadulni, akkor elkezdik piszkálni?

Figyelt kérdés
Felmondani nem tudnak nekem, mert a munkámmal meg vannak elégedve, de egyéb módon piszkálnak, mert el akarják érni, hogy magamtól mondjak fel. Az okokat nem írhatom le, hogy miért. Más is tapasztalt már ilyet? Történeteket is írnátok, munkahely megjelölése nélkül? Egyébként multinál dolgozom már 7 éve.
2016. júl. 8. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Semennyire. Nem azért piszkálnak, mert meg akarnak tőled szabadulni, hanem mert ilyen szemetek.


"Az okokat nem írhatom le, hogy miért."

Ez egy szabad ország, csak el szabad mondanod az piszkálásod okát. Ha nem szabadna, akkor minek lenne itt ez a kategória?

2016. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben zsarolásról kényszerítésről van szó vedd fel diktafonra videóra és a bizonyítékokkal keress fel egy munkaügyi jogászt .
2016. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Engem egy helyen kb. az elejétől fogva piszkáltak. Aztán volt olyan, hogy felmondtak nekem, na gondoltam végre kibökték, hogy nem kellek. Másnap visszahívtak. Utána egy darabig csönd volt, de az a maximális, ami meg azért lett gyanús, hogy mi ez a hírzárlat. Akkor én kezdtem el piszkálni őket, abban az értelemben, hogy próbáltam elérni, hogy ne legyen ennyire minimális a kommunikáció. Most ott tartunk, hogy én mondtam fel, mert ugyanott tartunk ahol a legelején.

Illetve mióta felmondtam ismét a csönd jellemző, de most már úgyis csak pár nap van hátra.

2016. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok.

Szóval én is azt hittem azért csinálják, mert ki akarnak dobni, de mégis visszahívtak egyszer.

Tök ellentmondásos, mert ők kezdeményezték, hogy fel akarnak nekem mondani.


Nem biztos, de lehet hogy egyszerűen ennyire szivatják az embert, hogy véletlenül se érezd magad jól, hogy tudjad ki a főnök. Tök gáz.


Én ezért hagyom ott őket, nekem ez nem kell, ettől nem fogok jobban dolgozni. Sőt.

2016. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Engem szerintem azért piszkáltak, mert önálló vagyok és nem hagyom magam hülyíteni. Nem úgy táncolok, ahogy fütyülnek, pedig szerintem a munkámmal meg lehetnek elégedve, bár úgy állítják be hogy milyen sz@r vagyok. Akik a cégnél ugyanazt csinálják mint én pont ugyanilyen eredménnyel végzik, dehát valamilyen indokot kellett keresni a piszkáláshoz.

2016. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, engem egy szemét nő. Nem bírta elviselni, hogy hozzá képest mindenben jobb vagyok, de arra volt esze, hogy koholt vádakkal illessen a f..szkalapja meg direkt elcsinált vmit a gépen, hogy rám fogja. Kedvem lenne a legrosszabbat kívánni, de bízom az isten malmában.
2016. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajna jellemző, hogy az emberek piszkálják egymást, egymás alá tesznek. Másrészt meg, csak akkor tartanak valakit jó vezetőnek, ha a beosztottakból idegbeteget tud csinálni. Ez nem mindig arra irányul, hogy kilépjen a dolgozó. Egyszerűen az ilyen vezetőt tartják jónak. Aki nem ilyen, nem is sokáig vezető beosztású.
2016. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mennyire általános az, hogy ha egy dolgozótól meg akarnak szabadulni, akkor elkezdik piszkálni?"


Magyarországon ez teljesen általános. Más normálisabb helyeken nem az.

2016. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 7/8-al teljesen egyetértek. Minden vezető beosztású ember szívtelen. Én ezért nem akarnék soha vezető beosztásban dolgozni. Én arra nem lennék soha képes, hogy a dolgozókból idegbeteget csináljak!
2016. júl. 20. 04:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor vannak felettes szervek, akiknek nyár idusán kell a legtöbb s legsürgetősebb munkát leküldeni. Kik dolgoznak ott, vénlányok? Van ezeknek családjuk?
2016. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!