Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha mindenki ellenem...

Mit tegyek ha mindenki ellenem van?

Figyelt kérdés

Kinevezést kaptam január óta, ez onnantól kezdődött.

Sajnos sokan nem tudták ezt elfogadni. Mert hogy újnak számítok.

Van igazából 1 emberke, akinek mindenki nyalja a seggét, mert azt hiszik, hogy ő a valaki, mert 1 régi dolgozó. Aki nem nyalja neki az ellenfél. Konkrétan mindenkit ellenem fordított.

Pakolja alám a kakit, bármi olyat teszek, akkor engem állítanak be rossznak. Még a saját főnökasszonyom is. Bár ők meg nagy barátnők.

Ha meg odamegyek és beszélek vele hogy mégis mi a bajod, vagy esetleg a felsőbb főnökömnel, akkor meg én ütöm meg még jobban a bokámat. Meg még nagyobb utálatot keltek. Meg képes lenne ki rúgatni is.

Ha ott hagyom a munkahelyem, (amit nem szeretnék) illetve vissza adom a kinevezést, egyrészt mással b*szok ki, másrészt, meg megadom nekik az örömöt.

Segítsetek kérlek, nem tudom mi tévő legyek.

Negatív kommenteket kérlek ne. Így is eléggé magam alatt vagyok.



#munkahely #ellenség #Kolléga probléma
2021. júl. 13. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer volt egy hasonló storym.

Követtem, aztán a lakása előtt elbeszélgettem vele hogy ha még egyszer keresztbe próbál tenni éjjel rágyújtom az ólat amiben a 2 fattyával van.


Kuss lett utána a neve

2021. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Mutasd meg, hogy igenis rátermett vagy a kiválasztott, új területedre.
2021. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tűrni, vagy váltani. Bár ha még a főnököd is ellened van, akkor sok jóra ne számíts. Béke nem lesz, arra ne várj! Inkább válts, ha nem bírod.
2021. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!