Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szerezzek munka nélkül...

Hogy szerezzek munka nélkül pénzt?

Figyelt kérdés
Mamahotelben élek, huszonéves vagyok, egyetemista. Van egy kocsim, amit nem tudok fenntartani mert nincs bevételem, összvagyonom pontosan 5 ezer forint, de inkább a halál mint a buszozgatás/gyaloglás városon belül. Egészségügyi problémák miatt nem vállalhatok semmilyen fizikai munkát. Tehát semmilyen árufeltöltő melót vagy semmilyen gyorséttermit. Szellemihez meg már jelentkeztem millióra, de mivel végigpuskáztam az egyetemet, ezért 0 tudásom van 3 év után, nem is valószínű, hogy lediplomázom. Tudom, hogy a jövőm a hajléktalanság és tudom, hogy elcsesztem az életem, nem kell leírnotok. De hátha van valami kiskapu, valami amit megtudok tenni. Mittudomén. Ki kéne perkálom valahogy ezt a 80 ezer forintos éves biztosítást. ötletek?

2021. aug. 8. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Sehogy
Van megoldás (leírom)
48 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen megoldás csak az,hogy elmész dolgozni vagy sikatasz ,de az kicsit macerás
2021. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos elég nehéz, és egyik sem túl jó megoldás.


Vagy szerencsejáték, vagy valami illegális úton.

2021. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Elmész prostinak. Fiúnak is lehet.
2021. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nyilván legális megolsádokra gondoltam. Bár lehet a hajléktalanságnál vagy az öngyilkosságnál a börtön is jobb, szóval bátrabb emberek írhatnak kevésbé lebukós illegális módokat.
2021. aug. 8. 17:46
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Bár mondjuk a póker az jó megoldás lehet. Csak nagyon be kell gyakorolnod.
2021. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

És az legális is. A szerencsejáték is az.

De a pókerhez tudás is kell.

2021. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Egy ideig élőközvetítgettem játékokat Twitchen, volt havi 200 forint bevételem belőle. Ebben látnék potenciált, csak nem tudom, hogy lehetne a 0-ról felhúzni magam benne.
2021. aug. 8. 17:48
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Azért az érdekelne, mi az az egészségügyi probléma, amivel vezetni tudsz, egyetemre járni tudsz, de részmunkaidőben dolgozni nem.

Mindenesetre ha vezetni tudsz, akkor szóba jöhet pl. egy pizzafutári állás, vagy más csomagkihordás.

Vannak olyan gyárak, ahol könnyű, ülve végzett fizikai munka van.

2021. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Még ami eszembe jut, azok a call centeren, illetve a különféle üzletkötője, hitelközvetítők.
2021. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

Csinálj egy Youtube csatornát,sokan ezért csinálják az egészet (vr,isti,zsoze) sorolhatnám persze ők nem mondják egy ezért csinálják,de nyilván ez az oka.



Vagy árulj kábítószert :D nekem egy ideig megoldotta a problémáim még régén.

2021. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!