Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát szerezzek és...

Milyen munkát szerezzek és hogyan?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti, jövőre ballagok, és most nyáron szeretnék dolgozni. Fizikai munkát is elvégzem amit kell, így nem lenne teher nekem. Mivel nem szeretném, hogy anyumék vegyenek meg nekem mindent (cipő, ruha, meg ilyen kis kacatok, vagy telefon). Van ismerősöm aki idősebb 2 évvel nálam és már dolgozik. Szerintetek hogyan találhatnék valamilyen munkát?:( nagyon lelkiismeret furdalásom van, hogy én még nem is dolgozok, és anyámékon élősködöm (koromat nem írom le mert letilt tuti a gyakori.)

L/?



2020. jún. 24. 21:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Jó látni hogy ilyen lelki ismeretes vagy ezen a téren :)


Ha 16 elmúltál akkor dolgozhatsz diákszövetkezeten keresztül, több is van magyarországon, a kettő legnagyobb a Meló-diák és a Fürge diák. Személyes tapasztalataim vannak mind kettővel, a Meló-diákot tudom ajánlani. A Fürgével nagyon negatív tapasztalataim vannak, nagyon tudnak "cigánykodni".


Sajnos jelenleg egyébként a korona vírus miatt nagyon kevés munka van Kecskeméten pld jelenleg nincs is meló-diákos munka.


Ha 18 is elmúltál kereshetsz akár magadtól is munkát, de suli mellett nem nagyon fognak sehova sem felvenni közvetítő nélkül. Diák közvetítővel amúgy is jobban megéri, sokkal jobb fizetést kapsz átlagosan ugyan azért a munkáért mintha magad mennél, mert különböző adókedvezményekben részesülsz.

2020. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha diákmunka korban vagy, akkor 18 alatt limitáltabb a kínálat, a leggyakoribb az árufeltöltés, gyári, raktári, ritkábban adatrögzitős munka is.
2020. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valamit csak kitalálok, hogy mit tegyek!😊
2020. jún. 24. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemész a helyi diákszövetkezetbe és megkérdezed mit tudnak ajánlani. Vagy bemész a helyi mekibe és jelentkezel
2020. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mivel még csak jövőre felvételizek így lehet nem biztos, hogy felvesznek. A mekibe meg nem hiszem, hogy mennék:P. De azért köszönöm!!
2020. jún. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!