Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vissza szoktátok jelölni a...

Vissza szoktátok jelölni a kollégákat?

Figyelt kérdés

Én általában igen, de beszélgetni nem szoktam szinte egyikkel sem munkaidőn kívül, függetlenül attól, hogy senkivel sem vagyok haragban, csupán úgy vagyok vele, hogy a munkahelyre nem bratyizni jár az ember.

Most viszont az egyik kolléga azt mondta, keressem meg és írjak rá majd Facebookon, viszont én nem akarok vele beszélgetni munkaidőn kívül, de ezt így se neki, se másnak nem akarom mondani, mert tuti megsértődne.

Mert az oké, bárkivel szívesen elbeszélgetek itt, de csak ennyi.

Vagy mondjam meg, bocsi visszajelöllek, de beszélgetni nem akarok?


2021. aug. 11. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ez elég kisgyerekes hozzáállás, hogy "majd beszélgessünk". Az ember okkal szokott írkálni, nem?

Amúgy mindig visszajelölöm az aktuális kollégákat, aztán nem szégyellem törölni őket, ha már nem vagyunk többé munkatársak és semmi más nem köt velük össze.

Beszélgetni azzal beszélget az ember, amiről akar. Eleve, ha annyira beszélni akar veled, miért kel facebookon? ott az alkalom, mikor épp ezt a témát felhozta. Ha ott, élőszóban nem beszéltek, facebookon se fogtok. Ezt külön megmondani neki nem kell, ez nem óvoda, hogy ki kelljen jelenteni, hogy ti most legjobb barátok lesztek-e vagy sem.

2021. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Én sose jelölök be kollégát, de ha engem bejelölnek, akkor vissza szoktam igazolni, aztán van hogy később kitörlöm. :D

Amugy miért akarja hogy ráírj? Valami munkával kapcsolatos, vagy csak barátkozni akar?

2021. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hupszi, azt akartam írni, hogy "azzal beszélget az ember, akivel akar"
2021. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem mivel nincs fészbúkom
2021. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha az adott kolléga aki bejelöl nő, akkor természetesen egyből visszajelölöm.

21/F

2021. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére nem jelöltek be. Amúgy sajnos vissza. Ismerem, akkor meg... de két hülye megosztás után már veszem is ki a követést 😃
2021. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
#5-os és ha 50 éves lerobbant nő jelöl be mert fiatal kukira vágyik?
2021. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy bejelölt aktív kolléga, visszajelöltem, volt, hogy már elment kolléga jelölt be. Aztán az év elején gondoltam egyet, és majdnem mindet töröltem, mert minimális/(nincs) az egymással való kommunikáció: nem követek senkit sem, nem igazán posztolok, akkor meg minek? Ha valami gond van, Messengeren elérhetjük egymást, erre meg elég.
2021. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Megmondanam mosolyogva, hogy nekem csak a kozeli ismeroseim Facebook baratok, sorry.
2021. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
nem. A melóhelyról 1 műszakvezető van ismerőseim között... a többiek telefonon is elèrnek.
2021. aug. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!