Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha fizikai munkában segítek...

Ha fizikai munkában segítek kicsit egy férfi kollégámnak, az hogy jön le neki?

Figyelt kérdés

Idősebb a férfi, én 30 vagyok. Nem helyette pakolok, csak előtte átpakolom a dolgokat, nehezebbeket is kell emelni, hogy legyen majd hely az árunak. De megtudtam, hogy a többiek(mind nők vagyunk) nem szokták sosem, hanem megvarják míg ő csinál helyet, és ő meg is jegyezte(de azt nem pontosan tudom milyen kontextusban tette).

Lehet, hogy zavarja, vagy inkább pozitív? Nekem nagyon tetszik a férfi.


2021. aug. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem őt zavarja, azért is, mert ő akarja megmutatni, milyen bika erős.
2021. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Segìts neki más fizikai munkában. :) Màssz fel rá, fedezd fel! Mondom neked a frankót.

Örülök, hogy segíteni tudtam!

2021. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom emberfuggo, mert nekem van olyan kollegam, aki kiveszi a nok kezebol a nehez melot, engem ezzel halalra idegesitett, mert ami TENYLEG nehez, azt nem tudom konkretan megcsinalni, abban tenyleg kell segitseg, de mondjuk 10 kiloba nem halok bele.

Es van olyan kollegam is, aki kepes a noi kollegakat is emberkent kezelni, es ha kerem, akkor nyilvan segit, de egyebkent meg megcsinalja mindenki a sajat dolgat, vagy egyutt, de nem veszi ki a kezembol a dolgokat. Neki imponal, ha mar mindannyian fizikai munkat vegzunk, akkor ugyanugy vesszuk ki a reszunket a munkabol.

Szerintem aki nem akar nehez dolgokat csinalni, az ne menjen olyan munkahelyre, ahol kell nehez dolgokat is csinalni.

2021. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!