Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az, ha a főnököm...

Mit jelent az, ha a főnököm azt mondta én vagyok nekik a jolly joker?

Figyelt kérdés

Már csak azért sem értem, mert most fog letelni a próbaidőm, nem vagyok itt olyan régóta, hogy ennyire értékes legyek nekik.

Ez idő alatt 3 munkakörbe tanultam/tanulok be, mivel már most is mennek szabadságra és én helyettesítek. De ezek 90%-ban általános dolgok, amit bárki el tudna végezni.



2021. aug. 13. 05:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább arra gondolhatott, hogy bármit elvállalsz.
2021. aug. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti hogy rengeteg helyen kipróbált ès több vagy mindenholt számára jó munkát vègeztèl. Az ilyen embert szeretik, mert ha valahonnan kiesik egy ember akkor tudod helyettesíteni, nem kell beosztást módosítani. Lehet,hogy álltalános dolgok de vannak olyan feladatok amiket az emberek nem szeretnek nem akarnak megcsinálni. Van amikor alkalmatlan berek vannak. Nekem a kezem alá dolgozott olyan ber akinek mondtam vmit, ès nem tudta megcsinálni. Pl vigyen el 1 db szèket ès elvitt 2, hozzon be egy kör asztalt, ès hozott egy kockát...
2021. aug. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem kártyáztál még? A joker bármelyik lapot helyettesíti.
2021. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Kevésbé kifinomult módon az ilyen ember máshol fregolinak nevezik, akire mint rá lehet aggatni (bízni).
2021. aug. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

"Ez idő alatt 3 munkakörbe tanultam/tanulok be, mivel már most is mennek szabadságra és én helyettesítek."


Ezért. Még ha olyan dolog is, amit papíron bárki el tud végezni, a valóságban oda is kell tenni az embert, az utcáról nem lehet befogni lasszóval.

2021. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Éhbérért dolgozol és ki leszel zsigerelve teljesen. Több marad zsebében.
2021. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem laposra vernek, és kártyázni akarnak veled.



:)))

2021. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú,hát ne alacsonyítsd le magadat! Neked lehet, hogy átlagos, de másoknak ezek szerint mégsem megy. Vedd ezt dicséretnek. Lehet te magadon nem érzed, de kívölről ezek szerint látszik 😉
2021. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Azt, hogy három munkát fogsz végezni egy fizetésért. Baromi jól hangzik.


De ha neked ez kell...

2021. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez dicséretnek hangzik, valójában viszont a "lelkes igavonó hülye" politikailag korrekt megfogalmazása. Minden fost a nyakadba lehet borítani, mert úgyis beletanulsz és megoldod, ha kell, háromféle munkát végzel el egy fizetésért, ezzel spórolva a cégnek. Ha azt érzed, hogy mindhárom munkakör általános jellegű, nem vagy egyedül: különösen multiknál gyakoriak a betanított irodai munkák, amiket egy megfelelően idomított majom is meg tudna csinálni, de frissdiplomásokkal végeztetik, mert ők jobban mutatnak az irodában (de csak addig, amíg ki nem szervezik az Excel-színezgetést és SAP-bűvölést valamelyik délkelet-ázsiai lepratelepre napi egy tál rizsért). Valójában nem kizárt, hogy egy ember három hangzatos nevű irodai pozíciót is be tudna tölteni szuperképességek nélkül (legfeljebb kicsit több modulhoz kell neki hozzáférést adni SAP-ben), viszont messze nem fizetnek annyit, hogy az ember egyetlen, szűk szeletnél többel foglalkozzon.
2021. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!