Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy nem szégyen a férfi...

Hogy nem szégyen a férfi kollégáknak hogy egy nő védi őket?

Figyelt kérdés
Az a nő,a főnöknő.A tudásuk nem a legjobb,egyiké katasztrófális, meg a banális hibák amiket vét..Olyan mintha védett fajták lennének.De legalább a tudásuk ha kimagasló lenne akkor megérteném.Igy még átlagosnak smseondható.Csak a szájuk jár.
2021. aug. 13. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Durva, hogy gyk-ra 1920ból is lehet írni.

Hé papa, 2021ben már nem igazán akadunk fenn ilyeneken. Nő is véd férfit, férfi is véd nőt, van itt minden.

2021. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A napi főnökasszonyos kérdés?
2021. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akitől meg kell védeni őket az hogy nem szégyenli hogy miatta védelemre szorulnak a kollégái, mert felnőtt létére még óvodás szinten tart és egy kis bullyként viselkedik?
2021. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
A munkahelyek adókedvezményt kapnak, ha csökkent képességűeket alkalmaznak. Lehet, hogy ez a két kolléga szellemileg visszamaradott, papírjuk van róla, ezért vették fel őket, az adókedvezményért.
2021. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos sok ember gondolja azt amit a kérdező ilyen helyzetben (de nem mondja ki). Ebből is látszik hogy lehet mellet döngetni hogy erős és független nő vagy és mindenki dicsérni fog érte de ami tőletek dicsérendő dolog az nekünk férfiaknak kutya kötelességünk valamilyen szinten mert ha mi nem segítünk magunkon akkor lehet hogy éppen senki sem fog. És ha jön is erősítés annak ára van (pl. hogy a háta mögött röhögnek az ember fián ha nő segít rajta).

Ezért is baromság az "a nők el vannak nyomva" lemez. Ami tőletek nonstop áradozást ér az tőlünk sokszor egy köszönetet se.

2021. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Semmi gond ha egy nő ad esélyt a férfi ismerősének de akkor az bizonyítson is a saját tudásával és ne mások tollával ékeskedjen,ne más tudásával táplálkozzon...Az meg nem bizalom hanem elvakultság hogy rábízom a váltást arra aki nem is tud dolgozni,mert mondjuk úgy Sanyi nekem szimpatikus...de szakmailag meg nulla...

4-es az a debiles dolog tetszik ki tudja nincs-e a kollégának a pszichiátriától papírja 😂

2021. aug. 13. 14:25
 7/12 anonim válasza:
100%

hát nálunk azok a sorvezetőek akik fullra nem is értenek sem a gépekhez, se semmihez. okoskodik agyba- főbe mindegyik aztán mindig az derül ki h rosszúl tudják és csak tönkre teszik a gépeket. egy sima munkas volt aki minden géphez értett s nem volt karbantartó. na ő elment mert nem becsülték meg a tudását és a munkáját sem. úgy beszélt vele sok okostóni mint egy kutyával. a gépészek, karbantartók olaszok és ritkán jönnek megjavítani a gépeket stb.

tehát nagy igazságtalanság van. plussz sokszor a főnök sem látja be h tudatlan majmokat oszt be rossz pozíciókba. hiába mondod vagy bizonyítod.

sokszor érdek van mögötte.

tehát feltételezzük h nőci főnöknek ingyen kell valami. mondjuk h majd fuvar vafy cipekedeés v vagy valami szétszerelése stb.


nő vagyok. nem vagyok főnök, de ha egy férfi mellé kiállok akkor az a férfi nekem segít ingyen. bocsi, de ez van. pl: régi konyhabútor szédszedéde, új szekrénysor felcipelése a 2. -ra, ajtóküszöb cementezése, csemperagasztó 2kg felhordása stb. stb. stb.

ha azt akarod h elismerje a te tudádodat vagy igazadat h a többi sóher, akkor törekedned kell arra h elhitesd vele h téged majd kihasználhat.

ennyi a valós logika.

2021. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es van benne valami...Bizonyára valamire használhatja őket. Bár egyikük nem tesz semmit ingyen, de bebirja rántani munkára gondolom egy kis pluszert ha gondol egyet szombaton tízkor , meg akár segíthet neki korrupt dolgokban amit feltételezek így van. Vagy munkaidőn kívül elmegy a cég részére küldeményekért.Akkor ezek úgymond kihasználások és nem valós szimpátia áll mögötte.

Engem nem bír vagy akar kihasználni láthatja az elveimet.

2021. aug. 14. 07:42
 9/12 anonim válasza:

azt hittem h a gyakszi kiirja a profilnevemet.

biztos h látja rajtad h nem vagy hülye.

két pasas is van akikkel jóban vagyok s van jogsijuk. mégis csak az egyikükben láttam h van olyan hülye h a szekrénysoromat több kilóméter távolságban elhozza nekem s h fel is hozza. bicajjal is így volt. a másikkal nem is próbálkoztam be mert érzem h nem hülye.


a nők nők között is csak áll empátia van. csak azért h mindent megtudjunk a másikról s h mindenkivel kipletykáljuk, bemártsuk, befeketítsük stb.

van h tényleg megsajnálok valakit, de aztán azt vettem észre h rohadtúl kihasznál. pl: jaj, Kriszti...olyan gyenge vagyok, alig bírok a lábaimon is állni, lécci ezt csináld meg nekem...s agyba főbe. amikor azt mondtam h Nem, mert borzalmasan fájt már a derekam is s alig bírtam menni....egy lépést sem tettem s már minden bolondnak s dilisnek elmondott. mondom neki h hallom h miket mond rólam s h 3 hónapig mijen jóságos voltam vele h hejete dolgoztam s így hálálja meg. nem rendeztem jelenetet. el se szégyelte magát, közelembe jött mindig. a főbök hazaküldött mert szerencsére az a nő akivel kipletykált elmondta a főnöknek. h mindig hejette dolgoztam s biztos az miatt alig birok menni s mégis mindennek elmondott.

soha többé nem sajnálok senkit sem azóta.

2021. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,azt valószínűleg látja, hogy hülye nem vagyok...ha látom ők beszélgetnek és ha jön kliens vagy csörög a telefon elég hamar szólni szoktam figyelje rajtam kívül más is a bejáratot.
2021. aug. 14. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!