Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a HR terület segítségileg...

Ha a HR terület segítségileg nem kifizetődő az embereknek, akkor egy pszichológus biztosítása lehetővé teszi a gördülékeny munkavégzést?

Figyelt kérdés

Olyat nem lehet csinálni, hogy mindig dolgozunk, dolgozunk. Mindig kuss van, neked nem lehet véleményed, minden helyzetet neked kell kezelni. Viszont a munkádra szükség van, kell több bevétel.



Ha a cég biztosít egy pszichológust, aki tényleg a dolgaival foglalkozik, nem az öltözködésével, nem csábítani akar, hanem az alkalmazottaknak segíteni, akkor ez működhet a későbbiekben?


2021. aug. 14. 03:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy én látom, a pszichológus egy apróság lenne a káoszban. Jobb egy pszichológus, mint a semmi, de az egész munkahelyi struktúrákat radikálisan meg kellene változtatni szerintem ahhoz, hogy emberhez méltó legyen ott dolgozni. Ez az én tapasztalatom.
2021. aug. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Megvalósítani azt sem lehetséges, mert az meg a korszak struktúrájából jön, amit lehetetlen megváltoztatni. Legyen szó a profitról mindenek felett, a hatalmi vágyakról, azzal való visszaélésekről, deformációkról, lélektelenedésről, elnyomásról, ezekből eredő frusztráltságokról és még sorolhatnánk.
2021. aug. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahol dolgoztam, ott az időszakosan foglalkoztatott pszichológus, a munkáltató "embere" volt. Az első csoportos foglalkozás után ez ki is derült. A dolgozók ez után kötelezően eljártak a pár alkalmas foglalkozásokra, csak célját, hatékonyságát vesztette az egész. Pedig lett volna mit feldolgozni.
2021. aug. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolod a cég dolga pszichológust igényló problémákkal foglalkozni?
2021. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha ezek a problémák kitérnek a munkára, akkor igen. Elvileg a HR terület lenne az, ami az emberek támogatásával foglalkozik, viszont az alkalmazottak jelentős része, nem szeretne azért bírósághoz fordulni, hogy eldöntsék, hogy most adott ügyek kapcsán, kinek volt igaza, milyen károk keletkeztek, milyen büntetésekkel tenni pontot az ügyek végére.
2021. aug. 14. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es Vannak segítő foglalkozások, ahol elengedhetetlen lenne a pszichológus jelenléte. Meg hát, akik emberekkel vannak napi kapcsolatban ez a munkájuk azoknak is szüksége van rá.
2021. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segítő foglalkozásoknál valóban elkelne, ebben tökéletesen igazad van.
2021. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!