Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ezért vesznek vissza...

Ha ezért vesznek vissza valakit, akkor mit gondoljon az ember?

Figyelt kérdés
Szia! Holnap dèlelőtt viszem az igazolást a munkahelyre. Èn arra számìtottam, mikor elkezdtem dolgozni az àruházban, meg az is hangzott el az etikai kèpzèseken, hogy nàlunk a dolgozók èrvènyesìthetik magukat, tehát szakmailag és emberileg is. Bár több osztályt bejártam, a munkámmal nem volt gond, ahogy az korábban elhangzott, ezt az èrtèkelőlapok is bizonyìtják, viszont mikor bármikor segìtsèget kèrtem a Vezetőktől, akkor hárìtásokat ès hibàztatásokat kaptam, amik felèm irányultak. Ezekre én nem szolgáltam rà. Én a kerten is rendesen vègeztem a munkám, telefonon keresztül ès èlőben is egyeztettem a társaimmal , hogy hogy legyen a feladat megolva, de az új dolgozó alkalmasabbnak bizonyult a feladatok ellátására mindenki számárA felmondást csak törvènyes úton lehet lebonyolìtani, kènyszerìtésnek nincs helye, amit felém alkalmaztàl. "Menj vissza az irodába, amìg a papìrokat elkèszìtettem." "Hìvom a diszpécsert rögtön, ha nem mèsz fel." Van jogi kèpviselőm, aki azt mondta a törtèntekre, hogy nem szabàlyosan jártatok el, 3 év utàn végkielégìtés is járna, amiről megfeledkezett a cèg velem szemben. Egy bìrósàgi tárgyalás elég költsèges a cègre nèzve. Ha már az ember tisztessègesen dolgozik, akkor olyan körülmènyeket vár el a környezetétől. Mikor a Senior Manager is azt eltudja mondani, hogy hány millió pluszt csináltunk egy hónap alatt, de mikor segìteni kell, akkor az is baj, hogy dolgoztàl. Szia
2021. aug. 21. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!