Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan állásinterjún,...

Volt már olyan állásinterjún, hogy úgy érezted próbálnak lebeszélni a munkáról?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem hagytam magam. Felvettek. Jó döntés volt. :)
2021. aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A főnök interjúztatott, azzal kezdte, hogy mi szar azon a helyen, ebből mi marad szar, és mit tervez talán fejleszteni. Aztán rákérdeztem, hogy mégis van-e valami, ami jó.

Végül megállapodtunk. Később kiderült számomra, hogy minden állásinterjút így kezd, nehogy valaki azért lépjen le két hónap múlva, mert ő nem hitte volna, hogy ilyen szar a helyzet. (Tényleg nem volt egyszerű, de jó volt a fizu és én inkább kihívásnak éltem meg, mint stressznek. Ő meg pont olyan embereket keresett, mint én

2021. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

TTK-s diplomával hypermarketes árufeltöltő állásinterjúra mentem.

Közvetítő cégnél volt az interjú, félig-meddig csoportos jellegű. Önéletrajzom alapján engem a legvégére hagytak a csoporton belül (hogy négyszemközt legyünk), majd közölte a fejvadász, ide engem a diplomával nemigen vennének fel, mert jó eséllyel hamar lelépnék, de ha nagyon akarom, akkor elintézheti. Kicsit beszélgettem vele, mondta, hogy azt a munkát úgysem bírnám sokáig, mert lélekölő robotmunka igazából, inkább keresne nekem valamilyen irodai állást.

Még aznap, illetve másik napokon lett is volna lehetőség az áruház vezetőjével is beszélni, "áruház-látogatást" tenni, de ezt már kihagytam. Végül nem el is engedtem ezt az állást.

2021. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!