Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szántóföldtől - az asztalig...

Ha szántóföldtől - az asztalig vissza lehet követni az élelmiszerekkel kapcsolatos tényezőket, sajátosságokat, tulajdonságokat. Akkor, hogy lehet az, hogy mikor emberekről van szó, kamera is lát mindent, nem tudunk helyes döntéseket hozni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2021. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány ember színészkedése kell, hogy ne ismerjük az embereket?
2021. aug. 24. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a hülye de ha megveszek sem értem mit akarsz kérdezni. Bocs.


(#1es voltam)

2021. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ételeket sem lehet visszakövetni az csak mese . emberek azok csak emberek nőj fel mindenki hazudik
2021. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem a kérdést. Mit szeretnél megtudni?


Az emberek kétszínűek. Sőt, a szivárványban pompáznak, mert vannak érdekeik, és mindenki a saját hasznát keresi a dolgokban. Még akkor is, ha úgy tűnik, hogy nem, lemond valamiről, az neki valahol máshol kielégítővé válik. Nem lesznek racionális robotok.


A szántóföldről meg nem tudod követni a dolgokat... már a betakarításnál összekeveredik, így nem tudod melyik tábláról jött a gabona. Aztán általában kereskedőhöz kerül, ahol több termelő gabonáját ömlesztik egybe minőségosztály szerint. Aztán az élelmiszerfeldolgozó sem fogja neked már különválasztani, max akkor, ha beszállítóváltozás van. Aztán a lisztet még tudod követni, de ha a pék ebből kenyeret süt, akkor az már tényleg követhetetlen.... nem tudja megmondani, hogy melyik gyártási számú lisztből készült a hibás termék, így nem derül fény rá, hogy a malom mit cseszett, se arra, hogy ki volt a beszállító, se arra, hogy ők melyik kereskedőtől vásárolták, se az, hogy ki termelte meg a gabona alapanyagot, a szántóparcellára meg végképp nem derül fény. Teljesen követhetetlen a rendszer...

2021. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl. Ha most ez arra utal, hogyha valaki csinál valami nem rendeset és bíróság elé áll, akkor a fix bizonyítékok mellett is más-más ítélet születhet.

Itt egyből minimum 5 emberi dolgon múlik az ítélet. Bíró, vádlott, vádló, vádlott ügyvédje is sokfelé viheti a dolgot, vádló ügyvédje .


Mindegyik félnek más-más lenne a helyes döntés.

Emberi hiba csúszik a helyes döntésekbe. Ki mondja meg, hogy mi a helyes?

2021. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!