Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka miatt beadatnád az...

Munka miatt beadatnád az oltást vagy elmennél rosszabb helyre ahol nem elvárás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 12:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

Eddig is ha olyan egzotikus utakra ment az ember ahol kulonbozo betegsegek elofordulnak amire a feher ember nincs felkeszulve, akkor vedooltasok nelkul oda sem mehetsz.


Az a covid az egesz Vilagra kiterjed ... persze, hogy kell a vedooltas - vagy MEGHALHATSZ. Nem biztos, hogy bekovetkezik, de benne van a pakliban.

2021. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%

Én nem adatnám be. Miért?

Nem vagyok sem vírustagadó, sem oltásellenes, se chipkonteós. A covid fel van fújva. 2 év alatt 4 millió ember halála sajnálatos, de nem indokolt a vészhelyzet, sem az oltás, sem a korlátozások, sem az oltatlanok konteós birkának nézése, sem az egészségesek kirekesztése a társadalomból, sem az egészségügyisek kötelező oltása, sem a zsarolások, kényszerítések. A vakcinák minimum 10 évnyi tesztelése, vizsgálása pár hónapba tömörült. Ne keverjük más, évekig tesztelt, biztonságos vakcinákkal. IDÉN eddig 90 millió gyerek jött a világra és 37 millió ember halt meg. 2 év alatt (!) 4 millió halál a covid javára világszinten nagyon kevés és persze tudjuk, hogy abból a 4 millióból rengeteg ember nem a covidba halt bele. A covid halálozási rátája 0,5%-os, ennél még az is veszélyesebb, ha autóba ülsz. Én nem hagyom megzsarolni magam, oltasson aki akar, engem hagyjanak békén. Úgy sem lesz elég a 2 oltás, folyamatosan kapni fogják az emberek. Lesz még mutáns, lesz még bőven oltás is. Az oltástól nem leszel halhatatlan, ugyanúgy kórházba, lélegeztetőgépre vagy temetőbe kerülhetsz. Nem csak a covidtól, de az oltástól is. Az éremnek 2 oldala van. Van, aki hisz az oltásban és van aki nem. Van, aki belehalt az oltásba, van, aki meg sem érezte. Én reálisan próbálom felmérni a helyzetet és nem tartok igényt az oltásra, mert semmi sem indokolja azt a pánikhelyzetet, ami 2 éve megy.

2021. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha mar ez neked igy kerdes, regen rossz.
2021. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
22-nek, érdekes, nem az autóbalesetet szenvedőktől omlott össze az egészségügy több országban is.
2021. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
36%
#24 Komolyan minden egyes kérdésnél bele kell kötni abba, aki leírja a véleményét?? Mire jó ez a vitázás? Eddig is szar volt a magyar eü, erre miután megszűnt a rendelet, hogy nem mondhattak fel, rengeteg eü-s távozott. Most kötelezővé teszik az eü-sök oltását. Szerinted mi lesz ebből? Más országokban szintúgy fel van fújva. Nehogy azt hidd, hogy tömve voltak a kórházak covidosokkal. Azt is leadta a média, hogy a delta egy brutál mutáns és indiában a földön haldokolnak az emberek, meg a Gangeszből szedik ki hálóval a halottakat. Aki hallott már india hagyományairól, az tudja, hogy ott az ilyen esetek normálisak. Az eü azért omlott össze mindenhol, mert a covid létezik már csak, a más betegségben szenvedők meg szívtak. A médiával ellentétben egy ott élő ember szépen elmondta, hogy bezárták a kisebb kórházakat és csak a nagyok maradtak nyitva, azthiszem abból is csak 2 van ott. Naná, hogy mivel nincs más lehetőség, oda megy mindenki, akinek bármi baja van. Na ezért volt túlterhelve az eü.
2021. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
48%

semmi szín alatt be nem adatnám, inkább mennék más munkahelyre.


nálunk hallgatólagos elvárás az oltás beadatása, és a főnök már szólt hoyg "nem leszünk barátok" ha nem adatok be (ezt hivatalosan nyilván nem meri felvállalni)


Hát én meg akkor se adatom, max nem leszünk barátok, max kirúg, de akkor se adatom be.

2021. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Én meg azt hittem, hogy pont az értelmiségi réteget nem lehet ilyen szinten félrevezetni. Nem hiába mondják, néha a józan paraszti ész többet ér, mint száz diploma.

Azon különösen jót nevettem, hogyha nem adatom be akkor meghalok.. ha beadatom akkor örökké fogok élni?

Ne hasonlítunk már össze egy pár hónap alatt kitalált oltást a régi oltásokkal vagy a trópusi utakhoz szükséges oltással.

Sokan nem is COVIDban haltak meg, csak kellett a létszám. És igen jól tették azok az egészségügyi dolgozók akik felmondtak mert nem adatták be. Majd helyettem is jöhet oltott ápolni a betegeket.

2021. aug. 24. 15:47
 28/28 anonim ***** válasza:
49%
Én munkahelyi nyomás nélkül is beadattam magamnak az oltást. így ez nálam nem kérdés.
2021. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!