Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeznél egy ilyen céghez?

Jelentkeznél egy ilyen céghez?

Figyelt kérdés

A szülővárosom környéként ez az egyetlen nagy multi és dolgoztam is itt csak az egyetem miatt közös megegyezéses alapon ott hagytam őket, de egyetem alatt dolgoztam náluk tovább mint diák csak egészségügyi problémák miatt abba kellett hagynom a diákmunkát.


Egyetem után kb 1 éve jelentkeztem arra a pozícióra amit egyetem alatt csináltam, viszont interjú után soha nem jelentkeztek. Ezek után jelentkeznétek ti újra más pozícióra/pozíciókra? Vagy ezek után meg se fordulna a fejetekben, hogy még csak vissza se jeleztek, hogy "nem bocs".


Sajnos tényleg ez az egy rendes cég van a környéken ahova a végzettségemmel eltudnék helyezkedni.


2021. aug. 25. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan volt munkahelyem ahova ma is vissza mennék, szóval igen.
2021. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb cég sajnos nem válaszol annak, akit éppen nem akar felvenni. Nem zárnám ki őket emiatt.
2021. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vissza mennék Én is.
2021. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám,lehet valami hiba,figyelmetlenség történt is kimaradtál vagy sokan voltak,esetleg tudták kit vesznek fel.Én megpróbálnám ha nincs más biztos munkahely,veszteni nem tudsz vele
2021. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Igen. Ha ott akarsz dolgozni, akkor jelentkezned kell. Nem mindenhol jeleznek vissz, ha nem. Ez hitvita recruiter-ek között, hogy kell-e, illetve h szabad-e. Én nem szeretem, ha visszajeleznek, h bocs, de nem.
2021. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!