Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerettek dolgozni menni?

Szerettek dolgozni menni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Iszonyúan gyűlölöm a mostani helyet így nem. De eddig mindenhol szerettem mert jó volt!
2021. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem dolgozok szerencsére, apámnak cége van, vele lakok. De ha lerakom a sulit valszeg nála fogok dolgozni, ottani bérek tizsereséért, szerintem jó lesz.
2021. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Eddig szerettem, mert egy kollégám volt, akivel irtó jól elvoltunk. Egész műszakban ketten voltunk, röhögtünk, dumàltunk, jó kapcsolatunk volt. Közben ment a meló. Most új kollégàt kapok, akit mindenki utál, én is voltam már vele egy kis ideig, de lehet én nem fogom kibírni. Lehet már első napon vele összeszedem a cuccaimat, és hazamegyek, mert ennyire kibírhatatlan. Már több kolléga le is számolt miatta. Természetesen a cég védi őt, már 15 éve ott van, és azt tehet amit akar... Hányinger.
2021. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


- Minden nap ugyanakkor kell kelni, ráadásul ébresztőre és a bioritmusomhoz képest túl korán

- Tömegközlekedni kell

- Egy adott témakörrel kell foglalkozni napi 8,5-9 órában

- mások számára kell valamit előállítani

- mások utasításai alapján kell előállítani

- hazaérve még suliszünetes időben is csak 1-2 óra szabadidő marad

2021. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint utálok!!!
2021. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Van, amikor igen, van, amikor nem.

Függ

- munkahelytől: munkatársak, munkakör, munkabeosztás stb.

- aktuális egyéb feladataimtól (amik miatt esetleg fáradtabb vagy nyűgösebb vagyok a szokásosnál) stb.

- hangulatomtól

Ha több a rossz nap, mint a jó, akkor váltani kell.

2021. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Szeretem a munkám és a munkahelyemet is. Viszont nem vagyok munkamániás, imádok otthon is lenni. Örülök, hogy nem gyomorgörccsel megyek dolgozni, hanem felszabadultan és boldogan. ☺️
2021. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is így vagyok, szeretem a munkám, a kollégákat,normális a vezetőség,de kell a magánélet is, és a pihenő idő.Az már jó, hogy nem gyomorgörccsel megy az ember munkába.
2021. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Home officeban vagyok, így csak bemegyek egy másik szobába :)
2021. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert görcsben éllek, mi lesz aznap.
2021. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!