Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyire érzitek magatokéna...

Ti mennyire érzitek magatokénak a munkátokat? Szerettek dolgozni?

Figyelt kérdés
Az gáz, ha eddig egyetlen munkahelyemen sem láttam értelmét a munkának, amit végzek? Időpazarlás az egész, és az érte kapott pénz sem vigasztal. Csupa időigényes hobbim volt még fiatalabb koromban, de semmire sincs már időm, sem energiám, és nagyon utálok már mindent magam körül. Mindig fel is mondok, amikor teljesen besokallok, de mindig újra munkát kell vállalnom, mert szükségem van pénzre. Biztos hülyén hangzik, de nekem komoly megkönnyebbülés állás nélkül lenni. Pénzügyileg persze nyomasztó, de minden más szempontból szuper jó. Van más is így ezzel? Vagy velem van a gond?
2020. ápr. 7. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Mármint, a munkakör egy része érdekelne és tök jól ellennék vele, de a jelenlegi helyemen nem. Túl sok sokszor a munka, rosszak a körülmények, a váltóim sokszor elsumákolnák a részüket, a főnök beszólogat és még a pénz is kevés. Idén mindenképp felmondok, ha találok más helyet, ha nem.

És értem, hogy mire gondolsz. Én is akarok majd egy időre spórolni, hogy más dolgokat is csináljak.

2020. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem, értelmét is látom. 8 órát kell dolgoznom egy nap így van egy csomó szabadidőm is a hobbijaimra.
2020. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

- Én alapvetően utálok dolgozni

- A legtöbb munkának nincs értelme, sziszifuszi, sok munkakör mondvacsinált

- A napi 8,5-9 óra munkahelyen lét plusz az utazás brutálsok időt elvesz, szerintem egy egyedülállónak is kevés a fennmaradó szabadidő, gyerekekkel pláne

- A munkahely számomra olyan, hogy napi 8+ órában azt csinálod, amit más mond és jellemzően (legalábbis jellegében) ugyanazt csinálod. Én olyan vagyok, hogy képtelenség, hogy valamihez 8 órán át kedvem legyen.


Én is voltam már munka nélkül és a pénzügyi oldalát leszámítva én is élveztem.


Mondjuk én olyan jellem vagyok, hogy már eleve a rutin nyomaszt, az, hogy minden nap ugyanakkor kelni, ugyanakkor, ugyanúgy, ugyanoda elindulni. Fárasztó az irodában, a suliban, a tömegközlekedésen folyamatosan emberek között lenni.


Nekem az ideális a napi 6, heti 30 órás munka, minimum 50-60%-ban, de akár teljesen home office-ban.

2020. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szociális terület, nem szeretem, nem nagyon van benne sikerélmény, így váltanék. Jó: van 1-2 dolog benne, ami jó, de nem sok.
2020. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megjártam már négy munkahelyet a 26 évem alatt, de csak most, az ötödiket érzem igazán a magaménak.

Könyvesboltban dolgozok, és bár itt is vannak nehezebb, nyűgösebb napok, valamint a fizetés itt sem a legacélosabb, de:


- szeretek olvasni és az irodalom közel áll hozzám

- könnyen, és gyorsan bent vagyok a munkahelyemen

- a kollégáim nagy részével elég jól kijövök

- változatosak a napok, végre nem monoton szalagmunkát végzek

- gyakran érnek sikerélmények

- a munkakörnyezet eddig itt a legkultúráltabb és legemberbarátibb; tiszta, jól szellőztetett, és rendesen bevilágított, nem egy sötét, ablaktalan lyuk. Valamint helyileg is nagyon jó környéken van az üzlet, nem kint a város szélén, a semmi közepén.


Nem mondom, hogy innen nem fogok sohasem továbbállni egyszer, de legalább itt végre el tudom képzelni magam pár évig, és nem akarok minél hamarabb menekülni.

2020. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hat eleg valtozatos attol fugg eppen mit kell csinalni de tobbnyire szeretem. Most viszont a virus bekavar igy annyira nem szeretek bejarni jelenleg...
2020. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!