Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi jelentést kell írni...

Napi jelentést kell írni minden percrol. De nincs kvázi munka. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Olyan munkáim vannak /nap, hogy 1-2 óra alatt megcsinálnom.

A többi munkaidoben archivált hulyeségeket veszek elő meg stb de voltaképp kihúzhatnám az egesz napot igy.

Viszont bent ülök készenletben vagyok ha barmi kell azonnal tudom nyújtani.



A napi jelentéseimbe így kvazi 1-2 ora munkavegzest tudok csak beirni de kihuzom napi 4 orara tulrészletezem stb.


Igy ugy néz ki mintha napi 4 órákat dolgoznék.

Az óraszámokat összeadják.


Nem tartom igazságosnak azt hogy en szívjak a munkabérrel vagy levonásokkal leb.szasokkal, nem én tehetek arrol hogy nem adnak munkát.


Egy elado is pl ha egesznap nincs egy vevő sem, akkor is megkapja a szerződött bért.


Mit csináljak hogy ne én járjak porul az miatt mert ülök es nézek ki a fejembol mert nem adnak munkát??



#napi jelentés munkavégzésről
2021. aug. 26. 15:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*1-2 óra alatt elvégzem
2021. aug. 26. 15:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont bent ülök készenletben vagyok ha barmi kell azonnal tudom nyújtani."

Írd ezt akkor + az archívumozást. Ha nincs mit csinálni, akkor nyilván nem irhatod, hogy csináltál valamit. Készenlétben ülni is valami....

2021. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De írogattam már készenletet.

Erre a főnök elkezdte nyomozni a keszenleti munkára vonatkozo törvényeket szabályozast.


Aztan sztem arra külön szerzödni kellene ahogy elnézem. Azaz hivatalosan nem írhatnék be készenlétet. Az teljesen más. A munkaszerzodesemben sem áll benne.


De már írtam azt is mert valojaban keszenletben vagyok.

2021. aug. 26. 15:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, hogy jelentést írsz minden percben arról, hogy az adott percben jelentést írsz. Ezt leírod 8x60 alkalommal és eltelt a munkaidőd.
2021. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De mit fosol? Van szerződésed gondolom X időre. Ha ebből csak egy kis rész a meló, a többi herevakarás, az miért lenne a te bajod?
2021. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írj több időt egy munkafolyamatra.
2021. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen kolléga. Rakerdeztél már a főnöködnél, hogy tud e adni több munkát, mert ezekkel hamar végzel?


Párom is szerzett más kollégátol, besegített/bele tanult más folyamatba.


Vagy próbálj meg találni valahogy magadnak ha nagyon nincs-e semmi, de kell tölteni jobban az időt.

2021. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5 attol f.sok hogy igy nincs meg a napi 8.

Ma speceil sacc 11 tol semmit nem csinalok csak mit tudom en keresek egy doksit egy órán keresztul..


6 többet írok de par kimutatasnak már a beirt 4 ora is sok..

Azaz ennél többet képtelenség a jelentésbe préselni


7 a főnök olvassa a jelntéseimet ergo tisztában van Mindennel.es eloszedem az atchivált cuccokat amiket voltakepp ki is lehetne dobni valojában azaz en igyekszem pluszokat találni. Csak semmi értelme nincs azokkal foglalkozni.


Még mindig itt ülök bent

2021. aug. 26. 15:59
 9/13 anonim ***** válasza:

"8/8 A kérdező kommentje:

5 attol f.sok hogy igy nincs meg a napi 8.


Ma speceil sacc 11 tol semmit nem csinalok csak mit tudom en keresek egy doksit egy órán keresztul.."


ÉS??????????????


Ha 8 órás a szerződésed, akkor annyira jár a lóvé...nem? Vagy milyen szerződés ez?

2021. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen.

De napi jelentest kell irni amiben percre pontosan le van közölve mettol meddig csinaltam ezt vagy azt.



Azaz munkaszerz 8 ora. Bér 8 ora.

Napi jelentésben meg munkavégzés 2-4 ora.

2021. aug. 26. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!