Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi jelentést kell írni...

Napi jelentést kell írni minden percrol. De nincs kvázi munka. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Olyan munkáim vannak /nap, hogy 1-2 óra alatt megcsinálnom.

A többi munkaidoben archivált hulyeségeket veszek elő meg stb de voltaképp kihúzhatnám az egesz napot igy.

Viszont bent ülök készenletben vagyok ha barmi kell azonnal tudom nyújtani.



A napi jelentéseimbe így kvazi 1-2 ora munkavegzest tudok csak beirni de kihuzom napi 4 orara tulrészletezem stb.


Igy ugy néz ki mintha napi 4 órákat dolgoznék.

Az óraszámokat összeadják.


Nem tartom igazságosnak azt hogy en szívjak a munkabérrel vagy levonásokkal leb.szasokkal, nem én tehetek arrol hogy nem adnak munkát.


Egy elado is pl ha egesznap nincs egy vevő sem, akkor is megkapja a szerződött bért.


Mit csináljak hogy ne én járjak porul az miatt mert ülök es nézek ki a fejembol mert nem adnak munkát??



#napi jelentés munkavégzésről
2021. aug. 26. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10.-re.


ÉS????????????????????????????????


Nem a te hibád.

2021. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Írd be, amennyit dolgozol, jó kicsit túlbecsülheted, de alapvetően osszák be ők az idődet. Ha azt látod, hogy nem csinálnak erre semmit, vagy több feladatot adnak, akkor oké, egyébként én gondolkodnék más helyen.

Általában ott szokták bevezetni ez a mindenki írja össze, mit csinál egy nap dolgot, ahol a vezetők is érzik, hogy több az ember, mint a munka. Előbb-utóbb leépítés várható, addig meg marakodás a munkán, és a pozíciókon. Bár ilyenkor a vezetők nem szokták vállalni a felelősséget, csak hagyják, hogy az emberek kitúrják maguk közül a legkevésbé agresszív munkavállalókat.

2021. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-nek a pont (nemtomhanyadik vagyok, a’sszem 7)


Én a helyedben elkezdenek nézelődni közben más után.. mondjuk én eleve hülyét kapnék ha 2-3 óra lenne csak a munka és csak néznék ki a fejemből meg ezen kell agonizalni hogy számoljak el.


Mint írtam, nekem is volt ilyen kolléga 2, aki kb ennyit dolgozott. A főnök is tudta nyilván...


Az első leépítésnél gondolom kitalálod kiket küldték el.. ezért írtam, h szólj a főnöknek, kérj több munkát, akar másfajta feladatokat, ha itt akarsz maradni hosszabb távon.


Egyéb iránt azt te is érzed, hogy nem stabil így a helyed itt amúgy sem.. több munka kiharcolása vagy keresgélj közben mást, én azt javaslom.

2021. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!