Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt honnan lehet tudni hogy a...

Azt honnan lehet tudni hogy a főnök megvan elégedve velem most kezdtem pàr napja?

Figyelt kérdés
Elég bizonytalannak érzem a dolgot egyik pillanatban azt érzem jó vagyok màsik pillanatban meg,hogy nem. Eladó-pénztàros vagyok màr pàr perc utàn egész jó kezeltem a pénztàrgépet és tegnap màr csak én voltam benn délelőtt a főnök akkor jött amikor többen voltak. Ezt kicsit stresszesnek éreztem hogy tegnap a régi embere helyett nekem kellett mindjàrt brilliroznom és màra is kérdezte , hogy megyek e holott részmunkaidőben vett fel és csak hétköznapra úgyhogy nem tudom mit kellene tennem teljesen megvagyok zavarodva.
2021. aug. 28. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lasszóval kell embert fogni ilyen melóra aki tartósan is megmarad, úgyhogy szerintem örül, hogy ott vagy és elsőre lassabban is mint a rutinosak, de megcsinálod.

és gondolom a megfelelési kényszered is kiböki a szemét ami ritka hasonló munkakörökben.

szóval én a helyedben nem izgulnék.

2021. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jah.

am a konkrét válasz.

egy főnök akkor elégedett, ha kb hozzád sem szól.

ebben az esetben azt látja, hogy teljesen a helyzet ura vagy, ismersz minden munkafolyamatot, látja a rutint.

2021. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hàt azért van hogy nehezebben megy a szàmolàs itt csak cuccokat kell felütni és a visszajàró fejbe megy jó pàr éve volt hogy dolgoztam olyan helyen , hogy pénztàros voltam szóval jah😂 de mire jött a vàltàs felvolt töltve minden meg takarítva is volt.
2021. aug. 28. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:

na látod csajszi.

akkor meg miért parázol?:)

2021. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hàt mert jól jön a pénz ,és azért elég kaotikus időket élünk🙂
2021. aug. 28. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:

hát jah...

ez mondjuk jogos.

mert én is tutinak gondoltam a melómat, aztán év elején becsődölt a cégem a covidba.

de mivel a szaktudásom az biztos, így 1 hét után már volt melóm.

csak hát ugye, ha nem is olyan szintű parával mint nálad;) de azért be kellett illeszkedni az új helyre.

de ha kitartóan ott vagy és szakszerűen megcsinálod, akk biztos a helyed hidd el.

2021. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!