Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő alatt vizsgázik...

Felmondási idő alatt vizsgázik a főnök emberségből tisztességből?

Figyelt kérdés

Ha valaki felmond, afelett véget ér a főnök hatalma örökre. de még ott van az a vacak 30 napos felmondási idő, mely alatt a főnök-ha olyan patkány-még éreztetheti utoljára a beosztottal, ki is az úr a háznál. Persze szánalmas az egész mert a főnök is tudja ő már csak a semmire vergődik, a madárka kiszállt a kalitkából örökre.


Ilyenkor vizsgázik a főnök emberségből tisztességből? hogy hogyan is bánik a beosztottal még utoljára?


2021. aug. 29. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vizsgázik a főnök sehogy.Legtöbb esetben letojja, hogy valaki felmondott.

Van aki megsértődik, és nem is beszél azzal aki a felmondását tölti.

Én felmondtam párszor, de a fönök sosem változott meg akkor. Az amelyik bunkó volt, az volt a felmondási időm alatt is. Én ebben az esetben elmentem táppénzre, így nem tudott ba***ogatni. De a legtöbben nem foglalkoznak az emberrel. Felmondott ez van.

2021. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A főnök akkor vizsgázik mikor felveszi az alkalmazottat es ez a vizsga egészen a felmondasig vagy az alkalmazott nyugdijazasaig tart. De nem csak a főn[k vizsgazik hanem vele egyutt az alkalmazott is. A jó vizsga azt jelenti hogy a munkavállalók mind a főnök imádja a munkahelyét, tiszteli, becsüli a másikat és jó, elfogadó és nyugodt a hangulat mindig minden helyzetben. Marmint a jó hangulatot nehéz helyzetben ugy ertem hogy biztonsagba erzi ott magát mindenki. Nem nehéz helyzetben meg jó kedvűek, boldogok.
2021. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* főnök

* tisztelik, becsülik a másikat

2021. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A fonok altalaban az alkalmazott viselkedesere reagal. Vannak emberek, akik a felmondasi ido alatt total beleszarnak mindenbe, aztan meg csodalkoznak, hogy pikkel rajuk a fonok. Nem azt mondom, hogy a felmondasi ido alatt 140%-ot kene teljesiteni, de le lehet tudni normalisan is azt a par hetet.
2021. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"A fonok altalaban az alkalmazott viselkedesere reagal."


Aha persze... és mi van ha a felmondás eleve már egy korábbi főnöki viselkedésre a reakció? vagy inkább viselkedés-sorozatra?

AKkor ez az elmélet eleve megdőlt..

mert a főnök úgy állt az emberéhez ahogy.... évekig. és az alkalmazott nem tudott, nem mert visszavágni.

Mert féltette az állását.


De ennek vége!! Már nincs mit félteni. Hát akkor hibáztatható a dolgozó hogy kerek perec megmondja a főnökének amit amúgy is gondolt róla mindig is?

2021. aug. 30. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!