Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos az érzésem,hogy nem...

Jogos az érzésem,hogy nem emberséges velem a cég?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy alkalmiskent dolgozom egy helyen már vagy másfél hónapja, július közepe óta,májusban azt ígértek felvesznek,erre jött egy email mégsem vesznek fel,meg senkit elég a régi csapat,közben mèg is vettek fel embert,agusztusban egy volt kollégát szintén rendesen felvettek,most szeptemberne nekem azt mondják hogy a vírus miatt nem biztos hogy fel tudnak venni,miközben egy alkalmist aki csak pár hete van a cégnel felvettek!! Persze azt vesznek fel akit akarnak de nem emberséges szerintem hogy engem másfél hónap után sem vesznek fel míg más az utcáról bemegy és 3 hét után felveszik,akkor nála nincs vírus,ő nála nem számít csak mindig nálam?

2021. aug. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg a fonokot
2021. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem váltsál munkahelyet.

Lehet, hogy még hónapokig hitegetni fognak, miközben másokat meg simán felvesznek.

2021. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Má rég váltottam volna ha lenne rá lehetőség
2021. aug. 30. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért hol laksz?
2021. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom és tök megalázó sztem a helyzet,hogy jön valaki és pár hét után felveszik engem meg lassan két hónap után sem!!
2021. aug. 31. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!