Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvetek egy munkhelyre de...

Felvetek egy munkhelyre de nincs munka ez kinek jó?

Figyelt kérdés
Voln interju több jelenkezövel a lényeg semmire fizetnek de így nem megy az idő.Az ilyen helyekről célszerü gyorsan le lépni és ebben mi lehet a haszna bárkinek?Valalki járt még így és miről lehet felismerni az ilyen cégeket?

2021. szept. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Direkt írsz ennyire mocskosul szarul? Vagy tényleg ennyire nem megy?

És mégis ki fizet a semmire?

2021. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor közeledünk a volt szocializmus felé.
2021. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mond már meg melyik munkahely ez, mert jó lenne valahova elmenni már dolgozni.
2021. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Lassan 3 éve engem is felvettek egy munkahelyre. Irodai munka. Pont szinte ugyanilyen kérdést írtam ki akkor, mert halálra untam magam minden nap és kínosnak éreztem, hogy ott ülök feleslegesen. Aztán betanultam, elkezdett beindulni minden. Azóta én viszem az irodát és sosem unatkozok.

Nem tudom mi a munkaköröd, de nyilván a semmire nem vesznek fel embert. Nem úgy látom, hogy a cégek a nulla munkára fizetnének akár egy forintot is..

N

2021. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Idöpazarlásnak érzem az egészet jelentkeze máshova.
2021. szept. 2. 05:54
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Sok embernek meg ez az álommeló, fizetnek a semmire. Amúgy nem lehet, hogy pályázathoz vettek fel, hogy meglegyen a létszám? Én jártam már így, kitaláltak egy kamu munkakört, kb fél évig dolgoztam ott, csináltam ezt-azt, de nem töltötte ki a napom, mások meg majd belegüzültek a munkába és amikor kértem, hogy adjanak át feladatot, akkor nem történt semmi. Végül ők küldtek el, de azért mert felvettek a helyemre egy 20 éves kiscsajt, akit után kaptak bértámogatást is.
2021. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért pontoztátok le a négyes válaszom? Tényleg érdekel, hogy mi rosszat írtam.
2021. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!