Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kovid oltás után van valami...

Kovid oltás után van valami plusz juttatás?

Figyelt kérdés
Szabadnap, kaja/pia/zseton/nők mint külföldön?

2021. szept. 4. 07:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
2021. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
68%
Ez ösztönző lehetne, de mi lenne azokkal akik megkapták már az oltást? Azok is részesülnének belőle? Vagy mi lenne azokkal, mit kapnának, akik már nem dolgoznak? vagy mi lenne azokkal akik önhibájukon kívül nem olthatók?
2021. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 22-es
2021. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
21# A cikkben a Samsung nagyon korrekt:)
2021. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
De akkor is Mo :)
2021. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzáállás a lényeg:)
2021. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Hát most eljöhetnék betegszabira kB le akar esni a karom, és úgy fáj a fejem, hogy mindjárt kiesik az agyam is, folyik az orrom, mintha náthás lennék, ráz a hideg de nem vagyok lázas, alig kapok levegőt. Tegnap a 3. Oltast kaptam meg, ma 6-18 meló, holnap 6-14, itt nálunk meg maszkban kell lenni, már teleküldtem fikával. Csak táppénzre jöhetnék el ami kB 60% így is alig jövök ki a pénzből, sosem szoktam táppénzre menni.
2021. szept. 4. 11:29
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Menjél táppénzre ha nem érzed jól magad

Nem tudsz úgysem ilyen állapotban dolgozni és nincs is értelme nehogy rosszul legyél

Minek kellett harmadik?Kötelező?

2021. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"kaja/pia/zseton/nők" Kedves kérdező neked ezek közül most egyikre sincs szükséged:)

Viccet félretéve, szerintem is maradj otthon két napig. Ha nem akarsz betegre menni kérj szabit, mondd el, hogy nem akarsz betegállományba menni.

2021. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
A héten szabin lettem volna a sulikezdés miatt, 2 gyerekem van, szülői értekezlet, maradék cuccot megvenni stb, de nem kaptam szabit pedig már jeleztem júniusban, júliusban és augusztusban is, hogy szeptember első hetére szükségem lenne, aztán majd év végén rájönnek, hogy van még egy csomó bentmaradt szabim, és akkor lesz ki írva, mikor nincs is semmi dolgom
2021. szept. 4. 12:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!