Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Butaság emiatt felmondáson/vál...

Butaság emiatt felmondáson/váltáson gondolkodni?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve dolgozom a jelenlegi helyemen, anno HO-ban kezdtem. Van egy munkatárs akivel még így személyes kontakt nélkül is eléggé jól kijöttem már ami a professzionális viszonyunkat illeti. Tényleg, amikor együtt voltunk beosztva tökéletesen összhangban voltunk és a munka is jobban ment.


Ő most bejelentette, hogy felmond és én ettől nagyon elszomorodtam, mert egyfajta mentorként is tekintettem rá.


A jelenlegi munkahelyem amúgy nem tökéletes, sokat kell dolgozni, de nem annyira rossz. Nyilván addig nem mondanék fel amíg nincs másik viszont ez engem nagyon sokkolt.


Mióta tudom, semmi kedvem reggelente felkelni annyira rosszul érzem magam emiatt és nem tudom, hogy miért viselt meg ennyire, mert amúgy személyesen nem ismerem az illetőt semennyire.


2021. szept. 4. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetes érzés, lépj túl rajta. Igen, butaság emiatt felmondani. Bár ha ilyesmi eszedbe jut akkor gondolom csettintesre találsz majd másik munkát. A mai világban ez luxus.
2021. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Én is úgy éreztem, hogy így nagyobb eséllyel váltanék. De szerintem azt is vedd figyelembe, hogy a másik helyen sem tudod kikkel leszel együtt ez mindig lutri.


Szerintem várj kicsit mivé alakul így a dolog. Ha nem érzed jól magad keress valamit. De azt mondják amúgy is jó időnként elmenni interjúkra és felmérni mik a lehetőségek. Lehet ez jó motiváció most neked hogy vállald ezt a macerát. Vagy amúgy ha kevesen vagytok és te már tapasztaltd vagy akkor akár fizu emelés kérésre is megfelelő alkalom.


De a lényeg az, hogy szerintem is fontos, hogy kikkel dolgozik az ember. Szerintem a cégeknek a jó fej embereket megéri megtartani akkor is, hogy ha csak a gazdasági részt nézzük nem érné meg emelni neki hogy maradjon, mert tökre ilyen hatása lehet, hogy többen elgondolkodnak utána, hogy tuti akarnak e maradni.

2021. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem mondanék fel ezért.
2021. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kolléga elmenetele valószínű rávilágított neked arra, hogy igazából nem is jó az a munkahely és nem is szeretted, csak miatta. Szóval igen, ilyen esetben érthető, hogy felmondasz. Pocsék a hely, ennyi.


Kezdj el nézelődni más helyeket, aztán majd meglátod, elkapodni nem kell.

2021. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!