Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Targoncavezető vagyok.

1 év után otthagytam a volt munkakelyemet,mert nem fizetett jól


Most 2 hete itt vagyok egy cégnél,az egyedüli problémám az,hogy sok az áru és kicsi a hely egyszerűen nem férsz el,nem tudod hova tedd le,az udvarra meg nem viheted ki mert jönnek a kamionok felalá.


Nem motivál semmi,tök haszontalannak érzem magam,de azért elvárják azt tőled,hogy jól dolgozz és legyél gyors és pontos.


Ne haragudj,de mégis hogyan,ha hegyén hátán vannak a dogok,

én már pénteken jelezztem a főnöknek,hogy ezt hosszútávon nem fogom tudni csinálni, annyit mondott rá,hogy miért akarom ilyen hamar feladni,legyek türelmes és hagyjak magamnak időt,mert meg lehet tanulni

Miért én kinlodjak olyan dolgon ami a cég feladata lenne.


De ha nem teszik és a cég nem is tesz azért,hogy pl bővítse a raktárt akkor miért én saját magam csesszek ki

Egy munkahely nem ér annyit,hogy folyton ideges vagyok és stresszes.


Plusz felvettek targisnak

így már 3 vagyunk,de csak 2 gép van....


Úgy telik egy napom,hogy egy kolléga magyarázza mutogató,ha van idő átadja a gépet,és csináljam gyakoroljak,ha épp sürgős s.o.s a dolog visszakéri a gépet, mert gyorsan meg kell csinálni ezt azt,addig takarísak,menjek cigizni,kvni,tarsak szünetet.... Így mégis,hogy dolgozzak,meg ne aggódjak beszerzés alatt van a targi gép,így nekem is lesz...



2021. szept. 12. 06:31
A kérdező szavazást indított:
Főnöknek van igaza,tanuld be,legyen már akaraterőd
Neked van igazad,én felmondanék
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem. Ha valami nem tetszik valtoztass. Ha cegen belul nem megy es nem tetszik smi van akkor koccolj le.
2021. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Tipikus példája vagy annak, hogy nem akarásnak nyögés a vége.
2021. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de hogyan dolgozzak rendesen normálisan ha targonca gép sem áll a rendelkezésemre,de felvettek targoncásnak
2021. szept. 12. 07:46
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 csak elgondolkodtam,hogy valóban én lennék a türelmetlen aki nem hagy időt vagy csak a főnök próbál itt tartani.
2021. szept. 12. 07:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hét abszolút semmi. Nem érdemes impulzusszerű döntéseket hozni, az élet semelyik területén sem. Adj magadnak legalább 3 hónapot. Nem véletlenül annyi a próbaidő sem. 2 hónap 29 nap után ugyanúgy felmondhatsz, de akkor már megalapozottabb döntést tudsz hozni.
2021. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyu, a rendszer szintű dolgokat nem fogod tudni megváltoztatni. Ha nem tetszik, lépj le.
2021. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lépni fogok
2021. szept. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!