Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerencsés dolog, ha állásinte...

Szerencsés dolog, ha állásinterjú még véget se ért, de már ott toporog az ajtóban az újabb jelölt? aki szintén arra azt állásra jött amire én?

Figyelt kérdés

Vajon direkt szervezik így? Tart az állásinterjú, egyszer csak kopognak és belép egy csóka hogy „jó napot időpontra jöttem interjúra“


Miközben én még ott ülök. És kis cég, valahogy sejtem hogy pont az általam pályázott helyre jött ő is.


Csak nekem furi ez?


2021. szept. 14. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek futószalagon mennek. Van, hogy a folyosón ülnek 5-en, 6-an, aztán egyenként hívják be őket. A bunkáság az volt, hogy senki nem fogadta szegény fószert, hogy leültesse valahol, amíg tart a te elbeszélésed.
2021. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondok jobbat: csoportos állásinterjú.

Sportszer áruház, voltunk vagy 10-en és feladatok voltak. pl ki kellett mindenkinek választania egy terméket, ami jellemzi őt és azzal kellett bemutatni magad, érvelni, hogy miért azt választottad. Aztán voltak kiscsoportos feladat, hogy lakatlan szigeten vagytok, mi a 7 legfontosabb dolog amit tennétek, és rangsorolni kellett. Ezután rostáltak, a második körben már volt személyes beszélgetés is, meg egy kis önálló munka, megfigyelés, amit értékeltek. Azután választották ki azt akit felvesznek.

Persze szar érzés, amikor látja az ember a vetélytársait, amikor úgy érzed, hogy a maximumot hoztad ki magadból, de a másik még jobban teljesített/ többet tud.

2021. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szokott lenni, mondjuk megzavarnia az interjút tényleg nem kellett volna, de ez a munkahely hibája.
2021. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szorosra tervezték. Számomra az nem szimpi ha te még beszelnel és beszolnak hogy kb lejárt az idő mennünk kell jön a következő.. Hé?
2021. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!