Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen aludtam mikozben...

Munkahelyemen aludtam mikozben lefotoztak. Nevtelenul eljutattak amiert fegyelmit kaptam. A szemelyisegi jogaim miatt pereskedhetek igy?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 10:00
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
26%

"A bűnőzőknek sincs több joguk, mint a becsületes embereknek, bár ezt szeretik hangoztatni és a nép ostoba része ugrik is erre rögtön."


Nem igaz!

Egy tanúnak igazmondási kötelezettsége van. Egy gyanúsítottnak már nincs

Egy gyanúsítottnak/bűnözőnek alanyi jogon jár az ügyvéd. Egy tanúnál bent se lehet, mikor tanúskodik

2021. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
92%

"Egyébként a kép meg lett osztva abban a pillanatban, hogy elküldték a főnöknek, akkor szűnt meg az ún, magáncélú használata. "



Egy valamiről el feledkeztek.

Bűncselekményt lefotózhat bármikor bárki. Nem kell hozzá az érintett engedélye. És ez bércsalás

2021. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet viszont nem bűncselekmény. Kicsit azt javaslom informálódj a fogalmakról.
2021. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:17


Csak nem te adtad rám a mínuszt? (Válasz nem hasznosat)


42-es voltam

2021. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem szokásom. Valószínűleg többen is látogatják az oldalt rajtam kívül.
2021. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!