Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is tapasztalta, hogy...

Más is tapasztalta, hogy állásinterjún lenézik őt, amiért hosszabb ideje nem talált magának munkát?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 00:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Már az sem elég ha valaki dolgozni akarna...milyen világ ez.
2021. szept. 15. 14:15
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne add fel, nem mindenhol ilyenek.

Azért tény, hogy ki lehet jönni a gyakorlatból, ami bizonyos munkáknál fontos szempont lehet, de azért nem mind ilyen, meg nem is minden munkáltató ilyen.

2021. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Pályakezdő vagyok fél év tapasztalattal kb., 5 éve munkanélküli. Pénzügyi ügyintéző, számviteli ügyintéző, logisztikai ügyintéző szakmák, bérügyintéző tanúsítványos képzés (okj vizsgadíjra nem tellett már, d a tanúsítványt megkaptam - EFEB, tanusítványt adó képzés amúgy, de még okj tehető jövő évig)

Álláskeresés oka:

- sz@r környék, ahol csak a kis protekciós p-csák érvényesülnek, meg a kis lánykák

- aki irodai jó pozícióba van, és munkahelyen HR és egyéb hasonló feladatokat ellát, ők az istenek, onnantól mindenkinek csak a gyári sor való

- kevés, és sz@r munkahelyek, csak jóformán műszaki betanított gyári

- súlyos fokú rövidlátás, ami miatt ennélfogva jóformán mindenhonnét ki is esek ennélfogva --> mivel jóformán pénz se, nyilván a költözés is kiesik máshova (nem, nem biztosítanak ingyen szállást sehol sem, azokat is csak a gyári jó látást igénylő munkákra, irodai szakmaiakra nem)

2021. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Azt ha szépítenétek kicsit az önéletrajzon. Hozzádtok kicsit az előző helyeken töltött időnek?


Egyébként volt hogy kérdezték tőlem a fehér folt miatt: börtönben voltam netán? 😄

2021. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nézd az én helyzetem...


Mihelyst elkezdek dolgozni, észreveszik a hallókészüléket már rúgnak is ki...

2021. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok

Engeem egy orvosirnoki állásról azért utasítottak vissza (orvosornok a patológián lettem volna a kórházba, boncolási jegyzőkönyveket kellett volna diktafonról hallgatva gépelni), mert a próbamunka során az interjún belül a látásom miatt szerettem volna a Word lapját kinagyítani, hogy lássam is amit írok (természetesen visszaállítottam volna utána), és nem engedték mert hát ne állitgassam el a beállításokat mert az informatikus nem szereti

2021. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez egyre jobb. Milyen emberek élnek ebben az országban? Te jó ég. Magyarország maga apokol.
2021. szept. 16. 21:50
 18/20 anonim ***** válasza:

16


És akkor nem is fülmögötti nem is cochlearis implant simán csak kisméretű hallójárati...


De aki centi vastag szemüveggel esik be az nem baj

2021. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"ne állitgassam el a beállításokat mert az informatikus nem szereti"

Adj hálát az Istennek, hogy nem kell ilyen helyen dolgoznod! :)

2021. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19 ilyenkor kötelező lenne a jelentkező/dolgozó/tanuló stb testi stb hiányosságainak ellensúlyozására/segítésére alkalmazkodni.


Tehát engedni kellett volna kinagyítani

2021. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!