Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 10 évvel idősebb nő miért hív...

10 évvel idősebb nő miért hív engem mucinak a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Még ha az anyám lehetne akkor érthető lenne, mert tőlük nem jön le olyan hülyén, ha pl.szívemnek szólítanak, de ezt nem tudom hova tenni. Folyamatosan olyanokat mond, hogy nekem még a tojáshéj a seggemen van.

21l


2021. szept. 15. 10:37
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Ezt mi ennyibol nem fogjuk megtudni.

Az is lehet, hogy hiaba vagy 21 eves, agyilag 17 vagy.

Vagy neki van valami hatalombeli gondja, jobban vegzed a munkad, jobban kedvelnek, es irigy rad...

2021. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Szia Mucika!

Csak egy kedves gesztus.

2021. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert primitív. Fiatal vagy, de akkor is felnőtt ember, és munkahelyre amúgy sem való ez a stílus. Helyre kell tenni (pl. megkérheted, hogy a neveden szólítson, mert nem Mucinak vagy anyakönyvezve). Ha látja, hogy behúzod a füled-farkad, tovâbb fogja csinálni.
2021. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy szólsz neki - lehetöleg mások jelenlétében -, hogy nem Mucika vagy, hanem Erzsi (vagy ami a neved), vagy ha nem használ, ilyenkor a válaszod "igen/nem Mamika/Nyanya" legyen.
2021. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy példát írok, mert nem biztos,hogy gúnyolódik. Nekem is volt egy jóval idősebb kolléganőm, aki Endzsikének (Angéla vagyok) hívott folyton (magát a szót utálom), de nekem valahogy jól esett. Én kedvességnek fogtam fel. Függ az adott személyiségétől, aki téged Mucikáz, hogy másokat is becézget, vagy valóban csak a fiatalságod az oka. Erről nem írtál, milyen típusú ember.
2021. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat még 2 nő dolgozik itt rajtunk kívül, de ők közel vannak az ötvenhez. A nevükön szokta szólítani őket.
2021. szept. 15. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Lemaradt, hogy olyat soha nem mondott, hogy a tojáshéj a seggemen van még. (Bocs, elkerülte a figyelmem.) A Mucira válaszoltam.
2021. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mucika,azt akarja hogy megfektesd.
2021. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél mufurc!
2021. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!