Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársad rossz jelleme...

A munkatársad rossz jelleme bosszant téged?

Figyelt kérdés
Engem például nagyon zavar, hogy olyan kollégával is jópofiznak, aki mindenkivel lekezelő, főnökösködő és arrogáns. Más nem látja, hogy milyen? Vagy nem zavarja? Vagy az érdekember, akik oda húznak, ahol rajonganak érte. De ha neki már nem kell az az ember, akkor lesz*ja. Aztán pár hét múlva újra elölről.
2021. szept. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom én dolgozni járok be.
2021. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez az alkalmazotti világ! Kényszerközösségben élsz már 3 éves korod óta és fogsz is, nyugdíjas korodig. Mindig lesz olyan ember, egyszerre több is, akit rühellsz, legszívesebben szetvernéd a ki.ba.zott fejét egy vasruddal, de meg kell tűrn ön
2021. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* de meg kell tűrnöd.
2021. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberek sokfélék. Buták, gyávák, aljasok, érdektelenek. Van aki olyan sötét, hogy amíg seggbe nem rugják, vagy el nem gáncsolják a folyoson addig észre sem veszi milyen a másik.

A másik meg gyáva, nem akar konfliktust.

És van aki leszarja az egészet, nem érdekli a munkahely sem, csak túl akar élni. És sok egyébb ok lehet még amiért nem reagál valaki.

2021. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de épp ezért távtartó vagyok velük szemben.
2021. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, már nem, mert tudom, hogy más is ezt gondolja. Amíg ez ki nem derült, emésztettem magam, hogy én vagyok az egyetlen akivel a baj van, nem is ő, de már nem zavar. Sőt, inkább szánom őt.
2021. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is sokszor ufónak érzem magam... 🙂
2021. szept. 17. 08:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy cseveghet valaki úgy mintha mi sem történt volna cigiszünetben olyan emberrel, aki látványosan és nyíltan ledegradálja folyamatosan a többi kollégát. Azt a csevegő bájolgót sem tudom hova tenni. Vagy jóban akar lenni, nehogy kapjon a lekezelő hangnemből?
2021. szept. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!