Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek, ha rossz dontest...

Mit tehetek, ha rossz dontest hoztam munkatarsakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kozmunkan dolgozok.Fel evig egy alkesz novel voltam aki jo lelku ,csak maganak valo.Szeretett kotekedni,ha olyanja volt.Atkertem magam egy masik bandahoz akik szerettek csicskazfatni,es ezert gyakran folhaborodtam.Vegul fel ev utan nem akartak velem dolgozni,mert nem hagytam magam.Most hoppon erzem magam,es rosszul pedig a fonok szerint is igazam van.

2017. aug. 11. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Idonkent bele ugrok dolgokba,meg kockaztatok.
2017. aug. 11. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress normális munkát. Még egy gyárban is jobb robotolni, mint közmunkázni.
2017. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A gyár az szinte ugyanaz mint a közmunka.


Pofázós emberek vannak akik nem dolgoznak szinte semmit csak a kötekedés.

2017. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam gyárban, ahol hagyták az egyéni munkát. Csak bedugtad az agyadba a fülhallgatót, azg le volt szarva minden, amíg jól dolgoztál
2017. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni!
2017. aug. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyanítom van valamilyen szakmád, nem csak az általános. De a körülmények miatt el kellett fogadnod ezt a közmunkát.

Szerintem az emberi kapcsolatokról, jellemekről sokat tanultál ez idő alatt.

Új szakma tanulása, vagy akár az ország másik végébe 3 szakba melózni valahol. Munkásszálló valószínű...

Még targoncást is kerestek, na meg csomagoló munkára is...

De ha családod van, nem biztos hogy hetelős melót be tudsz vállalni.


Ezeket a lehetőségeket nem gondoltad át? Vagy nem is tudsz ilyenről?

2017. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A korulmenyek miatt el kell fogadnom ezt.Elsosorban a beteg gyermekem miatt,aki allando felugyeletre szorul,es mindenkepp helyben akartam dolgozni,mert az onkormanyzatnal is ismefik a korulmenyeketes.Azert segitenek is ,amit tudnak.Innen barmikor megpattanhatok,ha mennem kell a gyerekert,es penteken elengednek delben.Termeszetesen felirjak,es szabit irnak be.Ilyet egy szoc otthonban nem lehet.
2017. aug. 12. 17:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Vannak betegsegeim ,ami miatt ,nem szeretnek alkalmazni mashol pl:pszihiatriai az elso helyen,cukor,vernyomas,es vannak sokan akim ilyenek miatt dolgoznak itt,mert meg mindig tobb a penz,mint ha leszazalekoltatnak magukat.
2017. aug. 12. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:

5!

Én becsülöm őket is. Szerintem ők is megdolgoznak azért a marha nagy összegért amit kapnak.

Mellesleg külhonban ugyan ilyen utca seprés, parkgondozásért, fűnyírásért sokkal több pénzt fizetnének. Mint amit itt kapnak.

Naponta találkozom velük, sokat máshonnan ismerek.

Sokkal jobb sorsot és munkahelyet érdemelnének.

2017. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!