Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni azért, amiért...

Mit lehet tenni azért, amiért minden nap megkapom a főnöktől, hogy miattam fognak meghalni a kollégáim, mert én nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

Napi szinten folyamatosan csesztetnek azért, mert nem vagyok beoltva, minden nap elmondják, hogy megfogok halni, vagy én fogok megölni valakit azzal, hogy hordozom a vírust.


Tegnap pl miután visszaért a harmadik oltásáról az egyik kollégám, akkor kijelentette, hogy ő nem fog olyannal dolgozni, aki nincsen beoltva.


Már nagyon idegesítő az egész, a munkakör, meg a fizetés nagyon jó, és ameddig nem volt ez a vakcinás dolog, addig a hangulat is nagyon jó volt, viszont már nagyon unom nap mint nap hallgatni ezt.


2021. szept. 17. 13:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
31%
Jól teszi, hiszen egy veszélyes birka vagy. Szerinted a tetanuszt, himlőt, torokgyíkot,pestist hogy az anyám kínjába fékesztük meg? Szerited muriból oltanak be minden csecsemőt? Miért vagy idióta?
2021. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Mondj fel, dolgozz vállalkozóként, ott nincsenek kollégák, és a magad ura vagy.
2021. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%

Kérdezz vissza, hogy minek oltottad be magad, hogy ha annyira se bízol az oltásban, hogy megóvjon téged? Felvilágosíthatod, hogy a félelem, a pánik rombolja az immunrendszer erősségét. Sőt, mondhatod neki, hogy az elmúlt másfél év alatt senki nem halt meg idebent a munkahelyen, pedig te ugyanúgy létezel, oltás nélkül is. Akkor miről is beszélünk?


Egyébként nagyon az agymosottakkal nem tudsz mit kezdeni. Próbálj frappáns választ adni.

2021. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem mondod azt, hogy ok, beoltatom magam, majd mégsem. Senkinek az orrára nem kell kötni, hogy be vagy oltva vagy sem. Bár én bevagyok, de csak azért mert külföldön élek, és csak így utazhatok karanténmentesen. Ha ez nem lenne akadály, tuti nem oltattam volna be magam. Ja, megjegyzem. Unokatesóm megkapta mindkét oltását, mégis 2 hete covidos lett, teljesen padlót fogott, annyira fájt mindene. Ennyit az oltásról.
2021. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem fogom magam beoltatni, mert nem látom értelmét, hogy egy olyan vírus ellen oltsam be magam, ami a statisztika alapján, meg a saját tapasztalatom alapján rám egyáltalán nem veszélyes, mert lábon kihordtam, gyakorlatilag autóba ülni veszélyesebb, mint ez a vírus statisztikai alapon rám nézve.


Nem tagadom a vírust, azt is elismerem, hogy vannak ember csoportot, akikre veszélyt jelent, engem se érdekel, hogy ki van beoltva, és ki nincsen, ha ezért birka vagyok, akkor legyek szerinted/szerintetek birka.

2021. szept. 17. 13:13
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem...ha valaki be van oltva, akkor elméletileg védett..akkor mitől fél? :D
2021. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Én be vagyok oltva, de nem értem a hisztit. Beoltottan is ugyanúgy elkaphatod és hordozhatod a vírust, csak a komoly megbetegedést akadályozza meg, így te maximum saját magadat veszélyezteted, felnőtt emberként pedig el tudod dönteni, hogy ezt vállalod-e vagy sem.
2021. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

De ha minden kollégád be van oltva, akkor miért te vagy veszélyes rájuk? Inkább neked kéne vigyázni, ha abból indulunk ki, amit állítanak, hogy az oltatlanokra veszélyesebb a vírus.


(Amúgy nekem kicsit kamunak tűnik a kérdésed, már bocs.)

2021. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%
Ja, hát #5, az unokatesód oltás nélkül lehet, hogy már nem élne.
2021. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
48%

#10

Ha meg nem oltotta volna be magát, lehet, hogy 2 tüsszentéssel át ment volna rajta, mivel állítólag a lakosság nagy részén tünetmentesen megy át ez az igen veszélyes vírus. De ezt már sose tudhatjuk meg.

2021. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!