Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha egyszer csak azon kapnátok a fejetek, hogy flörtöltök az egyik munkatársatokkal?

Figyelt kérdés

QA mérnökként dolgozok egy multinál (25f), ahol megismerkedtem az egyik új QA operátorunkkal és azonnal észrevettem, hogy valami vibrál köztünk a levegőben. Tudnotok kell, hogy nem én vagyok a közvetlen felettese, de még is én adom ki a QA operátoroknak a munkát.

Először megijedtem, hogy Úr Isten, hogy képzelem én ezt?? Házi nyúlra nem lövünk!! Ráadásul közvetlen munkatárs? A munkatársak mindkettőnket szét fognak szedni. Cikáznak a gondolatok folyamatosan a fejemben...

Ő egy rendkívül aranyos lány, aki egyben hihetetlen szókimondó, kedves és nem mellesleg iszonyatosan dögös :)

A munkámból fakadóan sokat beszélgetünk és úgy érzem, hogy akaratom ellenére is egyre jobban belemegyek.

Abszolút korrekt helyen dolgozok, szeretem a munkám és szeretem amit a cégnél csinálok, ezt meg is becsülik. Magyarul klappol a karrierem. Ha összejönnénk, tartok tőle, hogy egyikőnknek el kellene mennie másik területre, ami egyikünknek sem kívánok.

Tiszta hülye vagyok, de esküszöm, egyszerűen nem tudok ellene tenni.

Ráadásul még csak 25 éves vagyok, még annyi mindent meg kell tapasztalnom a párkapcsolatok terén.


Kérlek Benneteket próbáljátok magatokat beleélni a helyzetembe és megírni a véleményeteket, ti miként cselekednétek ebben a szituációban.

Előre is köszönöm a korrekt válaszokat!



2021. szept. 17. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a céges policy nem tiltja (ha L-betűs skandináv cég, akkor nem tiltja) nyugodtan összejöhettek, bár valóban nem célszerű házon belül, ennyire közelről választani (de ez olykor nem döntés kérdése).
2021. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked hogy értelmiségi körben, nem fog szétszedni senki semmit, mivel ezek tanultabb emberek, ismerek látásból olyan mérnököt aki a Bosch-nál ismerte meg a csajt, együtt jártak szünetekre ha tudtak, és utána mára azt vettem észre hogy kocsival jönnek-mennek és albérletben élnek. Szóval ennyi egy kapcsolat kialakulása, megtalálja az ember a párját ha úgy van.

Én magyarként egy szépséges cigány csajjal foglalkozok, viszem kávéra, együtt megyünk szünetre, közbe meg elfelejtkezek a többi tényezőről, hogy a bordámat kitaposná egy-két ismerős, családtag, rokon, vagy ott az én családom, akik utálják őket... Viszont nekem már annyira kell hogy néha mondom neki hogy mikor csókolózunk már valahol?:D Na, akkor kinek rosszabb a helyzete?

2021. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
20 évesen az akkori munkahelyemen ismertem meg a páromat. Ő 26 éves volt akkor. Kb. 1 év telt el, mire összejöttünk, azóta is együtt vagyunk, több mint 33 éve, felneveltünk 3 gyereket.
2021. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
No de annak már 30+ éve, ma ugyanezt hogy csináljuk meg? Akkor valamelyest normálisabbak voltak az emberek, és úgy a világ is. Felnevelhet a csaj 3 gyereket ma is 2 apától legfeljebb :)
2021. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Oké, nekem a kérdés maga vicces volt... :D Mit tennék, ha azon KAPNÁM magam, hogy flörtölök? Ezen nem kapja magát az ember, hanem eldönti, hogy csinálja vagy sem.

Egyébként az egész sztori olyan, mintha egy tini írta volna. 25 éves férfitől ez elég fura.

2021. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgoztam multinál, ott bizony volt erre “összeférhetetlenség”. Lényegében 2 sima alkalmazott simán össze jöhetett és volt is rá példa, viszont felettes-alkalmazott kapcsolat tilos volt. Az vagy felmondással vagy áthelyezéssel járt.


Neked kéne tudni, a te cégednél mi az elfogadott, szerintem járj utána. Én a legalábbis így kezdeném.


Ha nem gond nálatok, akkor probléma sincs pl. Ha viszont benne van egy belső szabályzatba, akkor mérlegelned kell erősen...

2021. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4: Kb. ugyanúgy. Ha egyszer beleszeretek valakibe, akkor kb. tojok rá, hogy mit gondolnak mások. Ha munkahelyen belül nincs összeférhetetlenség, akkor meg pláne. A mi esetünk sem volt egyszerű az indulásnál egyéb okokból, de megoldottunk mindent. Eredmény: egy boldog élet.

Az utolsó mondatodat nem tudom értelmezni. Miért kéne 3 gyerekhez 2 apa? Ha az első kapcsolat rendben van, akkor ennek így semmi értelme. Gyereket meg nem csak az anya neveli, hanem az apa is. De ez már erősen elrugaszkodik az eredeti kérdéstől, ezért elnézést kérek.

2021. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!