Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti, hogy viselitek el, azt a...

Ti, hogy viselitek el, azt a munkatársatok, aki mindenkit kibeszél, ócsárol, az a tipikus előtted jó pofizok, hátad mögött lehordalak mindennek tipust?

Figyelt kérdés
Nem birom már elviselni, most a héten én rám szált, egésznap érzem, hogy kibeszél, és egyik kolleganőmet akivel jóban voltam, ellenem uszitotta (nem tudom mivel) annyira, hogy már köszönni se köszön. Pedig a légynek sem ártottam, csendes visszahúzodó lány vagyok. Annyira leamortizálodtam miatta, hogy az élettöl is elment a kedvem, csak sírnék. Azt sem tudom, hogy miabaja velem, keresem magamban az okot, és már azt tervezem, hogy holnap megkérdem, de az a baj, hogy ugyse mondaná meg, mert nem egyenes ember. 35 évesen olyan mint egy óvodás, kivagyok ettől. Olyan jó volt előtte, mig nem jött hozzánk dolgozni, jó volt a hangulat, de ahogy belépett kész pokol lett minden. Szóval, hogy viseljem el? Megéri "háborúzni" vele, vagy csak csendben türjem és hallgassak? Nem vagyom a konfliktusok embere, ezért sem szeretnék beszállni a játékába.

2021. márc. 10. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Sajnos nincs más megoldás: tűrni vagy lelépni. Egy ilyen szarkeverő munkatársat nem lehet megfékezni. Mert egy ilyen szarrágó olyan üggyesen mannipulál másokat, hogy a főnök mindig neki hisz.
2021. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lehető legkisebb infót kiadni neki pl.: magamról, azt se pontosan, hogy had keveredjen h*eségbe.
2021. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra. Az ilyen típusú ember pont erre játszik. Felkavarja az állóvizet. Nem érdemes vele háborúzni, valószínűleg te jönnél ki rosszabbul. Általában mesterien manipulálnak. Tudom, nehéz de nagy levegő és sz*rd le. Soha semmilyen személyes infót ne adj ki magadról, ne mondj senkinek a háta mögött semmit. Végezd a munkád és ne pazarold az idődet, energiádat ilyen gyermeteg emberekre.
2021. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Mikor legközelebb odatáncolt jópofizni, már nem mentem bele a játékába. Csomó hülyeséget összehordtam neki és mosolyogva hozzátettem, hogy az állításaim 80%-a valótlan volt az imént. A te feladatod az lesz, hogy legközelebb, mikor járatod a lepcses pofád a hátam mögött, próbáld meg a valósakat továbbadni, mielőtt nevetségessé teszed magad. Ha már úgysem dolgozol, legyen valami elfoglaltságod. Pusza.
2021. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1 évig bírtam.

Felmondtam.

2021. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem ilyen dolgok csak velem történnek. Én három évig bírtam egy munkahelyen, ahol iszonyat társaság volt az irodában. Egy eszméletlen rohadék nő kavart állandóan ugyanígy, ahogy leírtátok. Én is csendes, szorgalmas lány vagyok, aki mindenkivel igyekszik kedves lenni. Ez a nő a főnöknek nyalisa volt. Rajta kívül is volt még 1-2 rohadék, de a többiek viszonylag rendesebbek, csak féltek tőle. A lényeg, hogy három év alatt odáig kavarta a sz..t és szemétkedett, hogy állandóan sírógörcsöt kaptam, és egy csomó betegség kijött rajtam. Szerettem volna váltani, csak nem jött össze, és mivel kicsi gyerekeim vannak kellett a munkahely a megélhetés miatt. A főnök rendes volt, és mivel látta, hogy szorgalmas vagyok és egyszer behívott beszélgetni, mondta, hogy ne foglalkozzak velük, mert tudja, hogy milyenek. Aztán egyszer csak annyira beteg lettem, hogy iszonyú fájdalmaim lettek. A főnök pedig teljesen megváltozott nagy hanggal előadta a folyosón, hogy biztos csak színlelek és nagyokat röhögött. Onnantól kezdve egyre bunkóbb lett ő is, hogy mi történt vele, nem tudom, de kirúgott. Ráadásul úgy, hogy az egyik rohadékot is behívta, amikor ezt elmondta. Azt észrevettem, hogy a rohadék nő nagyon az ujja köré csavarta a főnököt, de hogy mit hitetett el vele, hogy ez történt azt még ma sem tudom. Már jó ideje történt mindez. Utána, ahogy el kezdtem munkahelyet keresni, behívtak több állásinterjúra is. Kiderült, hogy a cég, ahonnan a rohadékok miatt kirúgtak, rosszakat mondott rólam. Azt is megtudtam, hogy nem a főnök, hanem a rohadék nő vette fel a telefont, és ő volt. Nagyon durva... De végül sikerült találnom olyan munkahelyet, ahol tesztek alapján megállapították a személyiségem és a szakmai tudásom. Felvettek és szeretek itt dolgozni. Az egészségem is nagyon sokat javult. Azt gondolom, hogy akik ennyire szemetek, meg kell hogy kapják a magukét az élettől. Én nagyon hiszek benne, hogy a karma visszavág.
2021. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úristen utolsó, olvasni is szörnyű volt:( Végül én is felmondtam, ott hagytam a helyet. Ennek már két hete lassan. Sokkal jobban érzem magam amióta nem kell elviselnem őt.
2021. ápr. 12. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen embereket ott kell hagyni. Én is jobban érzem magam mióta jó helyem van.
2021. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!