Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselkedjek ezzel a sok...

Hogy viselkedjek ezzel a sok nővel? 35F

Figyelt kérdés
Kb egy hete melózok egy irodában.Kollégáim 6 nő, 20as korosztály 20-28 évesek.Én felvettem a komoly szerepet, nem akarok jópofizni velük, még félreértik. De ha meg komolykodok azt hiszik valami sznob idióta vagyok.Vagy adjam magam? De én sajna egy komolytalan hülyegyerek vagyok.Áhhhh.....kitudjaezt?

2021. szept. 19. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked számít és nem csak magadban akarsz ülni akkor add önmagad. Mindenféle kommunikáció során nehéz megjátszani egy más személyiséget, főleg ha naponta egy helyre leszel velük zárva, nem fog sokáig menni, sokkal jobban is fogod magad érezni a saját bőrödben.

Akkor legyél az, miért baj? Megutálni csak nem fognak emiatt, a többi meg teljesen mindegy. Ha félreétik így jártak, vannak akik abba is képesek belebeszélni a dolgokat, ha egész nap a falat bámulod. "Nem mersz rájuknézni, nehogy meglássák hogy őket nézed" és hasonlók. Akármilyen viselkedésedből levonhatják ezt, így akkor már inkább abból tegyék (ha egyáltalán ilyenek), amiben te is jól érzed magad és ne kelljen ez miatt egész héten minden nap színházasdit játszanod.

2021. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Mi a kérdés ? Sorba megdugnám mindegyiket.


:)))))))

2021. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Szólsz nekik, hogy nem szeretnéd ha félreértenék a kedvességedet, közvetlenségedet.


Gondolom neked is fontos, hogy pénzből éljél meg és a JÓ HÍRNEVEDRE neked is vigyáznod kell.


Totálisan értelmetlen tanácsot adott a 2-es, ne figyelj rá. A való élet

EGYÁLTALÁN NEM ÍGY MŰKÖDIK!


Én is furcsa szituációkba keveredtem a férfi ismerőseimmel az idők folyamán és nem győztük újra és újra tisztázni a határainkat.

2021. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
A magyarazkodas, tisztazas folosleges benazas. Szerintem a nok is erzik a helyzetet, hogy az egyensuly el van tolodva. Szerintem vagy lesznek, akik kezdemenyezok, es kialakul feszenges nelkuli beszelgetes, hozza fogtok szokni egymashoz. Ha megsem igy lenne, akkor meg szineszkedjenek ok is, te is.
2021. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Az írásodból ítélve te tényleg csak testileg vagy 35.
2021. szept. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz komoly, csak ne túlságosan. Amikor majd megszoktak, akkor már adhatod a hülyegyereket :D
2021. szept. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elején csak kicsit haverkodj velük.
2021. szept. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Férfiak esetén más a helyzet, ott már az elején baromkodhatsz komolyabban, csak ne a főnökkel.
2021. szept. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam felreerteni, ha jo fejek a ferfi kollegaim, ennel kicsit tobbet kell tenniuk, hogy felreertsem. Pl volt, aki folyamatosan nyulkalt hozzam (igazgatta a polomat, ha rosszul allt), 8 millio ajandekot kaptam tole (aprosagok), na vele inkabb megszuntettem a kommunikaciot ugy ahogy van, mert szerintem o ertette felre az en jofejsegemet. Masokkal nincs ilyen problema, elvagyunk, elpoenkodunk de senki nem lep at semmilyen haverkollega hatart.
2021. szept. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6#

Erre gondoltam én is, még várok pár hetet aztán jobban belazulok.

Van közöttük 1 jó szőke, többször volt kellemetlen a helyzet, mikor felnézek a gép mögül és távolról bámul.De van hogy én nézem és visszanéz.:)))

Szóval ilyen sztorik vannak.

2021. szept. 19. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!